Статьи и новости

Запобіжні заходи при купівлі глушників

Запобіжні заходи при купівлі глушників

Неприпустимим є придбання автозапчастин у вельми сумнівних місцях – це відомо усім, але все ж не зайвим буде ще раз нагадати про це. Купувати глушники найкраще в тих місцях, де їх можна відразу ж встановити на ваше авто. У цьому випадку ви фактично позбавляєте себе від ризику стати «щасливим» власником глушника, який працює голосніше, ніж йому потрібно. В сучасному Києві знаходиться більш ніж достатня кількість СТО, які реалізують деталі системи випуску вихлопних газів, однак дуже часто буває так, що ви або не знайдете в наявності потрібних деталей, або ж заявлена на них ціна, що називається, «кусається». Припустимо, що за будь-якою із зазначених причин, ви прийняли рішення придбати глушник в одному місці, а його встановлення зробити в зовсім іншому місці або, може бути, навіть власними силами. В цьому випадку, перш за все, необхідно звернути увагу на те де, коли і якою фірмою була виготовлена придбана вами деталь.

 

Каталітичний нейтралізатор (каталізатор «Мерседес») – це потрібна деталь, що забезпечує авто марки Mersedes стабільну діяльність.

 

Залізний кінь також містить гофру автомобільну (гофра Shkoda), яка організовує довговічну діяльність вихлопної системи.

Каталізатор палива (каталізатор «Лексус») – це потрібна деталь, що дає автомобілю марки «Лексус» довгу діяльність.

 

Також дивіться (каталізатор «Ауді») – необхідна деталь, що забезпечує автомобілю марки «Ауді» безвідмовну роботу.

 

Є (каталізатор Mazda), який є серйозною деталлю, що дає автомобілю марки «Мазда» потрібну продуктивність.

 

Дивіться (каталізатор «Форд») корисну інформацію про деталь, що забезпечує залізному коню марки «Форд» високу працездатність.

 

Якщо ви попрохаєте у продавця сертифікат якості, ви зможете дізнатися про походження товару та про те, в якій країні він був зроблений. Разом з тим, необхідно пам’ятати, що багато відомих виробників якісної продукції мають свої заводи в таких країнах як Польща та Туреччина – найчастіше продукція, випущена в цих країнах, не дуже високої якості.

Однак разом з тим пам’ятайте про те, що купуючи продукцію невідомих виробників, ви ризикуєте отримати товар вкрай низької якості — нехай в привабливій упаковці і з симпатичною для вашої кишені ціною.

Оцінити якість глушника можна за його вагою: чим вона менша – тим гірше якість. Що стосується зовнішнього вигляду, глушник повинен бути максимально схожий на оригінальний – як у плані форми, так і за своїми розмірами. Що стосується якості збірки – висока якість глушника не супроводжується присутністю складок на трубах.

На придбаній вами продукції повинен бути видавлений логотип виробника, а не якийсь приклеєний папірець. Варто побоюватися глушників, які пофарбовані сріблянкою, мають незначні деформації, характерні для спроби встановити його на авто.

Як бачимо – не варто купувати глушники, що мають досить низьку вартість. Існує певна цінова планка, нижче якої вартість глушників просто не може опуститися. Та й до того ж найдешевші глушники в більшості випадків просто не придатні для довгострокового використання у вашому автомобілі.

Для того, щоб правильно встановити глушник, а також мати можливість замінити будь-які деталі вихлопної системи, необхідно володіти певним багажем знань. Завдяки цьому ви також зможете особисто проконтролювати процес виконання заміни глушника на СТО. Необхідний для цього інструмент вражає своєю різноманітністю: від простого гайкового ключа і WD-40 до болгарки і зварювального апарату.