Заміна гофри глушника у Києві

Заміна гофри глушника у Києві

Гофра глушника – це гофрована трубка, виготовлена ​​з металу. Вона захищається зовні опліткою, для виробництва якої застосовується стійка до корозії і міцна нержавіюча сталь. Часто можна зустріти деталі з такою ж опліткою і всередині, але відповідно їх вартість дещо вище, тому заміна гофри глушника на ланос або інший автомобіль в такому варіанті обійдеться трохи дорожче.

З обох кінців гофра має трубки , які служать ​для приєднання трубки до трубопроводу вихлопної системи. Деталь має певну гнучкість, що і є ключовим моментом її використання в такій важливій складовій транспортного засобу.

Заміна гофри глушника – процес, який не можна залишати без уваги, оскільки від нього багато в чому залежить функціонування всієї вихлопної системи.

Залежно від конструктивних особливостей автомобіля і необхідного результату заміна гофри глушника в Києві на нашому СТО можлива в різних місцях:

 • безпосередньо перед самим глушником;
 • замість каталізатора перед резонатором;
 • після приймальної труби (колектора).

Види гофри глушника

Гофра глушителяСьогодні використовуються кілька основних варіантів деталі для заміни гофри глушника лачетті і інших авто. Вони відрізняються і конструктивно, і вартістю:

 • з подвійною обмоткою – підходить для бензинових двигунів і є найекономічнішим видом в плані ціни;
 • Інтерлок – в такому варіанті внутрішній шар гофри покритий металевими пластинами, що візуально нагадують кільця. Цей тип внутрішнього наповнення вважається одним з найбільш якісних, оскільки він здатний захистити саму трубку від високих температур, вібрації і навіть найсильніших поштовхів при роботі двигуна. Відповідно і термін їх служби трохи більше інших, тому на заміну гофри глушника ціна в такому випадку буде більше.
 • Іннербрейд відрізняється від попереднього варіанту переплетенням внутрішнього шару у вигляді перехресного обплетення.

 

Це робить таку гофру менш стійкою до прогорання, і вимагає більш частий ремонт гофри глушника. Але одночасно її еластичність спрощує процес заміни і дає можливість монтувати запчастину на різних ділянках.

Для чого потрібна гофра глушника

Гофра глушителя КиевТака гофрована деталь – одна з важливих в автомобілі , тому ремонт гофри глушника в Києві на нашому СТО одна з ключових послуг. Пояснюється це широким переліком функцій, що покладаються на запчастину:

 • часткове компенсування коливань, що передаються від двигуна на вихлопну систему;
 • зменшення коливань під час руху автомобіля;
 • поліпшення рухливості вихлопної системи, що дозволяє полегшити монтаж компонентів глушника;
 • збільшення терміну служби всіх компонентів вихлопної системи і в першу чергу кріпильних елементів.
 • Запчастину з повною впевненістю можна назвати активним тюнінгом транспортного засобу, і ми готові її виконати для автомобілів різних марок і моделей.

Як зрозуміти, що потрібна заміна деталі

купить гофру шлушителяВизначити, що гофра глушника вийшла з ладу можна за кількома основними симптомами. В першу чергу водій авто відчує сторонній шум з-під капота при роботі двигуна. Звук цей неприємний і досить різкий, а якщо гофра повністю розірвалася, то дуже сильний. Додатковою ознакою здатний стати і запах вихлопних газів в салоні авто. І найголовніше, що відчувається при виході запчастини з ладу, – втрата потужності в авто.

Якщо таке трапилося несподівано і немає можливості відразу приїхати до нас на СТО, можна виконати тимчасовий ремонт гофри глушника, тобто заклеїти місце розриву шматочком склотканини. Зробити «латочку» легко і з підручних засобів – купити в аптеці еластичний бинт і проклеїти його за допомогою епоксидної смоли. Але тривала експлуатація автомобіля в такому стані може привести до неприємних наслідків, тому слід максимально швидко виконати заміну.

Часто власниками авто виконується заміна гофри глушника своїми руками без звернення до професіоналів. З такою метою застосовується різьбове з’єднання деталі. Така заміна гофри глушника без зварювання дає досить герметичне з’єднання, але бути на 100% впевненим у тому, що вихлопні гази не будуть просочуватися, не можна. У більшості випадків такий елемент вихлопної системи досить швидко виходить з ладу і може підвести власника авто зовсім несподівано, поставивши під загрозу справність і безпеку авто.

Ми рекомендуємо звернутися до нас, а не виконувати ремонт гофри глушника без зварювання. Наші професіонали швидко і точно проведуть заміну деталі, а найголовніше – на роботу надається гарантія, тому всю відповідальність ми беремо на себе.

Як виконується заміна гофри на нашому СТО

Ще кілька років тому заміна гофри виконувалася виключно на автомобілях іноземного виробництва. Сьогодні ж така послуга можлива і для вітчизняних транспортних засобів. Наше СТО працює практично з будь-якими моделями і марками. Для цього у нас є все необхідне обладнання, а найголовніше – на ремонт гофри глушника ціна в нашій автомайстерні одна з найвигідніших.

Процес заміни проходить поетапно. В першу чергу наші фахівці визначають стан вихлопної системи в комплексі і гофри глушника в тому числі. Потім вони приступають безпосередньо до ремонту:

 1. Спилюють стару деталь.
 2. Приварюють нову.
 3. Обробляють шви.

Для забезпечення герметичності і міцності необхідно дотримання певного температурного режиму, що можливо тільки в умовах автомайстерні. Якщо вам важливо стан і надійність автомобіля, звертайтеся до нас. Ми використовуємо тільки якісні деталі.

Скільки коштує заміна гофри глушника

Вартість заміни для кожного авто розраховується індивідуально, оскільки в ціну включається декілька факторів:

 • довжина виробу;
 • якість обплетення;
 • складності виконання завдання в залежності від марки авто.

в будь-якому випадку ціни у нас одні з найвигідніших у Києві, тому такий ремонт обійдеться максимально економно.

 

Записатися на СТО

Безкоштовна діагностика