Статьи и новости

У нас ви можете купити, видалити, замінити або продати свій автокаталізатор

У нас ви можете купити, видалити, замінити або продати свій автокаталізатор

Каталізатор автомобільний – невід’ємна частина будь-якого сучасного авто незалежно від його марки і компанії-виробника. Основне функціональне призначення даної частини машини – у дієвому та ефективному зменшення шуму, що видається працюючим двигуном транспортного засобу. Плюс до того, суттєво зменшуються обсяги вихлопних газів, що містять в собі різні токсичні речовини і компоненти.

 

У разі виникнення будь-яких неполадок не варто відразу необачно приймати рішення купити каталізатор нового зразка – як свідчить повсякденна дійсність, дуже часто професійно здійснений ремонт каталізаторів здатен істотно збільшити термін експлуатації цієї важливої частини сучасного автомобіля. Та й не варто забувати про те, що якісно відремонтований каталізатор в плані своїх технічних можливостей практично ні в чому не поступається новій моделі, яка була лише нещодавно придбана. Подібним чином представляється можливою істотна економія ваших особистих грошових коштів.

 

Втім, все вищесказане справедливо лише в разі заподіяння незначних по своїй силі і наслідків пошкоджень. Левову частку серйозних по своїй силі поломок викликає неякісне пальне і далеко не завжди задовільний стан вітчизняних автошляхів. У цих випадках тільки повна заміна каталізатора на нову модель дозволяє усунути всі поточні проблеми з авто. При цьому видалення каталізатора повинно здійснюватися виключно фахівцями, які далеко не з чуток знають про всі тонкощі і нюанси даної настільки складної і кропіткої процедури. Зрозуміло, довірити видалення каталізатор ви завжди можете своїм друзям і знайомим, проте у разі заподіяння додаткової шкоди ви будете нарікати лише на себе і свою безвідповідальну «самодіяльність».

 

Слід зазначити, що в межах нинішньої української столиці розташована значна кількість спеціалізованих сервісних центрів і СТО, де надається повний спектр послуг, безпосередньо пов’язаних з технічним обслуговуванням легкових автомобілів практично будь-яких моделей і марок. До речі кажучи, багато хто з них також викупає каталізатори, що повністю відпрацювали свій термін служби. Справа в тому, що по закінченню певного періоду часу каталізатор накопичує всередині себе нагар, що складається з горілих токсичних компонентів використовуваного пального. Просте викидання на звалище старої моделі не є розумним рішенням, оскільки негативно впливає на стан навколишнього середовища.

Що стосується вартості, то в зараз ціна на каталізатор останніх моделей незмінно залишається на своєму колишньому доступному рівні. З цієї причини, якщо ви відчуваєте потребу в якісно новій моделі каталізатора, її придбання не буде обтяжливим.