Тюнінг вихлопних систем у Києві

Тюнінг вихлопних систем у Києві

Старий одеський анекдот: Поряд з людиною, нервово голосуючою біля узбіччя, зупиняється старенький, розбитий запорожець. – Куди їхати? – запитує водій, – людина відмахується, мовляв, проїжджай. – Не зрозумів?! Куди їхати, кажу? – людина знову нервово відмахується, – Так вам їхати, або вам шашечки?

Ну, ось ми і підібралися до самого одіозного розділу нашого сайту – теми тюнінга вихлопної системи автомобіля. І раз вже ви тут, то вам таки не тільки їхати, вам шашечки! Тюнінг вихлопної системи включає в себе два поняття: по-перше, це приріст потужності автомобіля, по-друге, це естетика, тобто стайлінг!

За приріст потужності відповідають якість деталей, товщина, розмір труб, точний інженерний розрахунок і ще багато різних факторів! У свою чергу, стайлінг дає ні з чим не зрівняну аудіовізуальну естетику! Машина, яка динамічно рухається, блищить нікельованими трубами і видає благородний звук, як мінімум, викликає повагу…

 

 

[COUNTER_NUMBER id=2642]

 

 

Зрештою, чого чекає володар тюнінгованої вихлопної системи? Поліпшення технічних характеристик автомобіля – ймовірно! Поліпшення звуку – припустимо! А може, важливим є підйом звукового бар’єру до ступеня передінфарктного стану перехожої бабусі? Очевидно, в своїй основі, – як стверджував один невизнаний геній психоаналізу, – це ні з чим незрівнянне задоволення від залучення чужої уваги, а також наочна демонстрація успіху, яка несе в собі прихований зміст. Я це зміг, і це дорого! Коротше кажучи, – хороший понт, безумовно, дорожче будь-яких грошей!

Ну що, може, вже закінчимо міркувати про тюнінг, займемося їм нарешті і налякаємо бабусю разом? Напевно, кожен автолюбитель, для якого не чужі спортивні амбіції, мріяв про спортивну вихлопну систему! Систему, яку зберуть і налаштують виключно з урахуванням його побажань! І СТО «Каталізатор Сервіс» володіє всіма необхідними засобами для того щоб ця мрія стала реальністю!

Відгуки:
KOSTABRAVA (ВЛАДЕЛЕЦ SUBARU FORESTER)
Давно мечтал об интеллигентном городском выхлопе. О ребятах слышал давно. Приехал в гости на диагностику выхлопной, было желание познакомиться, посмотреть что да-как, и, разуметься, узнать цены! Объяснили, рассказали, показали, напоили кофе! Уехал, через два часа, с довольной рожей и фирменным субаровким бу-бу-бу! ПыСы: Пацанам респект, за толковое разъяснение мат-части во всех красках и нюансах! Всем рекомендую.
ЛИДИЯ (ВЛАДЕЛИЦА NISSAN MICRO)
У меня загорелся чек. Знакомые объяснили, что возможно проблема связанна с лямбда зондом. Спасибо Господи, еле выговорила это слово! В интернете нашла сайт Катализатор Сервис и записалась на прием. Мастера быстро провели диагностику, понятия не имею как, но они это сделали, чек пропал!!! Ура! Старший мастер Александр, голубоглазый блондин, симпатичный, пичалька что немногословен. Мог бы и кофе предложить, вот! (( В общем уехала вздыхая, но уже без чека! Спасибо Саша… эх((
ВОВАНЪ (ВЛАДЕЛЕЦ MERCEDES)
Блин, реально Мерин тупить стал! Ездил как овощ, наверное, с неделю, потом рванул на Бориспольку и дал машине под хвост! Нифига, как было так и есть! В натуре перед пацанами неудобно, – смеются! Был на разных СТО, решить никто не мог! Братва посоветовала Катализатор, шо под Воздухофлотским мостом. Приехал к спецам, оказалось, в одночасье накрылся кат! Оперативно все порешали! Благодарочка!