Тюнінг вихлопних систем у Києві

та зміна характеристик потужності двигуна

Старий одеський анекдот: Поряд з людиною, нервово голосуючою біля узбіччя, зупиняється старенький, розбитий запорожець. – Куди їхати? – запитує водій, – людина відмахується, мовляв, проїжджай. – Не зрозумів?! Куди їхати, кажу? – людина знову нервово відмахується, – Так вам їхати, або вам шашечки?

Ну, ось ми і підібралися до самого одіозного розділу нашого сайту – теми тюнінга вихлопної системи автомобіля. І раз вже ви тут, то вам таки не тільки їхати, вам шашечки! Тюнінг вихлопної системи включає в себе два поняття: по-перше, це приріст потужності автомобіля, по-друге, це естетика, тобто стайлінг!

За приріст потужності відповідають якість деталей, товщина, розмір труб, точний інженерний розрахунок і ще багато різних факторів! У свою чергу, стайлінг дає ні з чим не зрівняну аудіовізуальну естетику! Машина, яка динамічно рухається, блищить нікельованими трубами і видає благородний звук, як мінімум, викликає повагу…

6 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ
зворотного зв'язку

ПРЯМІ ПОСТАВКИ ВІД
світових виробників

ЗРУЧНА СИСТЕМА
підбору та оплати

ЗАЯВИ ГОЛОСНО
за що ти любиш
``Каталізатор Сервіс``?!

Іншими словами, в тюнінгу вихлопної системи важливими є всі нюанси і складові! Безумовно, не варто забувати про баланс. Дорогий вихлопний тракт, інстальований у стару розвалюху — викликає подив!

Зрештою, чого чекає володар тюнінгованої вихлопної системи? Поліпшення технічних характеристик автомобіля – ймовірно! Поліпшення звуку – припустимо! А може, важливим є підйом звукового бар’єру до ступеня передінфарктного стану перехожої бабусі? Очевидно, в своїй основі, – як стверджував один невизнаний геній психоаналізу, – це ні з чим незрівняне задоволення від залучення чужої уваги, а також наочна демонстрація успіху, яка несе в собі прихований зміст. Я це зміг, і це дорого! Коротше кажучи, – хороший понт, безумовно, дорожче будь-яких грошей!

Ну що, може, вже закінчимо міркувати про тюнінг, займемося їм нарешті і налякаємо бабусю разом? Напевно, кожен автолюбитель, для якого не чужі спортивні амбіції, мріяв про спортивну вихлопну систему! Систему, яку зберуть і налаштують виключно з урахуванням його побажань! І СТО «Каталізатор Сервіс» володіє всіма необхідними засобами для того щоб ця мрія стала реальністю!

ВІДГУКИ

ЕВГЕНИЙ (ВЛАДЕЛЕЦ MAZDA6)

Была проблема с катализатором. Ребята предоставили полную консультацию по моей проблеме. Посоветовали правильное решение. Работу сделали быстро и качественно. Очень понравилось отношение ! Рекомендую!

ГРИГОРИЙ (ВЛАДЕЛЕЦ LANOS)
Заезд дурацкий , но когда заехал к ребятам то стало понятно что попал я в точку с выбором СТО. Вкратце ребята торгуют оптом глушителями и всякой всячиной связанной с выхлопной системой. Я заехал менять глушитель и резонатор оказалось что у меня прорвало гофру глушитель поменяли а резонатор проварили. По концу получилось гора и работа 350 грн. глушитель и установка 450 грн , ремонт резонатора 50 грн. Мне очень понравилось отношение! Рекомендую!

СЕРГЕЙ (ВЛАДЕЛЕЦ FORD FUSION)
Прекрасная станция! Заехал с проблемой, загорелась лампочка… На других СТО сказали что нужно менять катализатор. Друзья посоветовали обратится сюда на катализатор сервис. После компьютерной диагностики выяснилось что ошибку давала вторая лямбда. После чистки лямбда зонда ошибка пропала. Катаюсь вторую неделю, никаких проблем. Все обошлось в 100 грн. Ребятам огромное спасибо!!!

Back to top