Статьи и новости

Тюнінг полум’ягасників

Тюнінг полум'ягасників

В процесі установки тюнінгової системи випуску прямоточного типу вимоги, що пред’являються до звуку часто дещо інші – потрібно зовсім не тихий звук, в якому переважають низькі частоти (баси). У зв’язку з цим прямоточний полум’ягасник, який використовується для тюнінга, цілком може бути більш простим за своєю конструкцією – це пояснюється тим, що деталі, які встановлюються після нього, також є прямоточними. Тут відсутня потреба в серйозній обробці потоку. Надійність, 2-шаровий корпус, відповідний до потужності мотора прохідний перетин, привабливий зовнішній вигляд – ось головні вимоги. Втім, навіть імениті бренди тюнінгу (APEXi, Remus, Sebring, Supersprint, та інші) не мають в своєму асортименті резонаторів прямоточного типу з 2-шаровим корпусом. Це пов’язано з тим, що на Заході присутній більш строгий контроль за рівнем чистоти вихлопу – великою популярністю там користуються каталізатори, виконані на металевій основі зі зниженим опором. Також цілком буденним явищем вважається присутність «павука» – штатного каталізатора розташованого за налаштованим колектором. Основною причиною того, що західні виробники не пропонують нічого, що б прямо підпадало під наше визначення полум’ягасника, є відсутність попиту на деталі, які можна встановлювати замість каталізатора.

 

Оскільки Україна суттєво відрізняється від решти світу, ситуації з каталізаторами у нас також відрізняється – існуючий попит на полум’ягасники досить великий. Тому в автосервісах і магазинах Києва можна побачити досить великий вибір полум’ягасників вітчизняного виробництва. Слід зауважити, що більшість з них вельми сумнівної якості, хоча зустрічаються екземпляри, які за деякими параметрами цілком перевершують навіть окремі імениті європейські бренди. Та й до того ж коштують вони набагато менше своїх зарубіжних аналогів.

 

Ми щиро сподіваємося, що наша стаття допоможе вам надалі відрізняти правильні полум’ягасники від виконаних неправильним чином. Якщо ви уважно прочитали вміст цієї статті, вам не складе труднощів зробити правильний вибір, та й до того ж більше не буде потреби в марнуванні грошей.