Стронгер

Стронгер

Тюнінг, простими словами поліпшення автомобіля, – завдання, що хвилює кожного автовласника. Кожен водій хоче мати одночасно потужний, функціональний транспортний засіб і зменшену витрату палива. Але в такому процесі важливо не порушити налагодженість роботи, вибираючи установку виключно ефективних деталей. У сучасних авто часто встановлюється стронгер замість каталізатора, що робить рух потоку вихлопних газів більш швидким, рівномірним, раціональним. Чи так це, варто розібратися.

 

Що таке стронгер

Стронгер – деталь, яка встановлюється у вихлопну систему автомобіля з метою оптимізації. Не є обов’язковою частиною транспортного засобу, але після монтажу його наявність починає дійсно відчуватися. Купити стронгер у Києві і вмонтувати його можна як на дизельний, так бензиновий двигун – запчастина універсальна.

 

 

[COUNTER_NUMBER id=2642]

 

Конструктивні особливості

Конструктивно стронгер складається з двох патрубків одного діаметра вхідного і вихідного, та робочої частини більшого діаметра. У свою чергу робоча частина – це циліндр, в якому знаходяться лопатки, розташовані у вигляді спіралі.

Важливо, щоб деталь встановлювалася правильної стороною, забезпечивши рух потоку відпрацьованих вихлопних газів. Плануючи полум’ягасник купити, потрібно врахувати і діаметр патрубків, оскільки він повинен збігатися з діаметром сполучних труб вихлопної системи.

 

Навіщо потрібен стронгер

За рахунок розташування лопаток спірально стронгер або полум’ягасник здатний закрутити і зробити більш швидким рух потоку відпрацьованих вихлопних газів. Цим забезпечується поліпшена прохідність по глушнику, відповідно зменшується протитечія.

З огляду на те, що протитечія відчутно зменшує корисну потужність двигуна, заміна каталізатора на стронгер у Києві на нашому СТО – затребувана послуга. Вона істотно оптимізує роботу всієї вихлопної системи, що актуально для будь-якого автомобіля, незалежно від року випуску або марки.

Наші роботи

 

Що таке стронгер на авто

Купівля полум’ягасника не завжди спонукаєтся бажанням зробити тюнінг автомобіля, хоча за такою послугою до нас найчастіше звертаються. У цьому є свої плюси. Якщо встановити стронгер замість каталізатора, легко в результаті отримати:

  • економну витрату палива;
  • покращений розгін автомобіля;
  • підвищену потужність двигуна;
  • зменшений опір на випуску.

Навіщо ще ставлять стронгер

Монтаж стронгера актуальний не тільки при запланованому тюнінгу автомобіля. Часто ми виконуємо його установку, якщо каталізатор вийшов з ладу. А все тому, що така деталь, як каталізатор, якщо вибирати оригінальну або максимально наближену до неї за якістю, обійдеться в кілька тисяч, в той час як на стронгер ціна в Києві всього кілька сотень. І справа не тільки в зекономлених грошах, хоча це теж радує, а в тому, що в результаті можна отримати більш функціональний транспортний засіб.

Актуальним рішенням стронгер купити у Києві і встановити на нашому СТО буде і для тих, хто експлуатує автомобіль при тривалій їзді на підвищених обертах.

Відео наших робіт
 
 
 

Що дає стронгер

Найголовніше, що дає установка стронгера, – збільшення терміну служби вихлопної системи, оскільки така деталь, вмонтована замість каталізатора, бере на себе весь удар вихлопу, допалюючи паливо.

Крім цього стронгер сприяє збільшенню потужності автомобіля, зниження вібрації на підвищених обертах, зменшення рівня шуму під час руху.

Установка стронгера

Замінити каталізатор або резонатор стронгером можливо на нашому СТО. Роботи виконуються в декілька етапів, для кожного з яких потрібно не просто обладнання, а й досвід, професіоналізм, а головне – якісні запчастини. Все це ми готові запропонувати своїм клієнтам, які шукають стронгер у Києві для свого авто.

Перед початком заміни нашими співробітниками обов’язково виконується діагностика всієї вихлопної системи, що необхідно для оцінки її стану, ступеня зносу. Наступний етап – демонтаж і розбір каталізатора, видалення наповнювача. Тільки після цього ми приступаємо до установки самого стронгера, що складається з професійного вибору деталі і точного зварювання для повної герметичності і правильного функціонування.

Останній етап – особливо важливий – включає настройку лямбда-датчиків. Без неї автомобіль завжди буде повідомляти своєму власникові про «помилку». Саме тому ми не рекомендуємо виконувати монтаж стронгера самостійно. Процес вимагає знань, як теоретичних, так і практичних.

Власнику автомобіля необхідно буде тільки приїхати на СТО, почекати певний час і виїхати на покращеному автомобілі, адже ми:

  • надаємо гарантію на виконання робіт;
  • модифікуємо широку лінійку моделей авто;
  • маємо власний склад запчастин.

 

Записатися на СТО

Безкоштовна діагностика