Заміна та ремонт глушників – Київ

Заміна та ремонт глушників – Київ

Сьогодні важко уявити сучасний автомобіль без глушника. Будучи важливою частиною вихлопної системи, деталь знижує рівень шуму при русі автомобіля, зменшує токсичність викиду газів, що утворюються при згоранні палива. Разом з тим він – досить примхливий пристрій, в якому виникає багато проблем. СТО «Каталізатор сервіс» має все необхідне для визначення проблем у роботі глушника, а також для професійного вирішення неполадок, тому береться за вітчизняні автомобілі (ВАЗ, Ланос) і працює з іномарками, надаючи гарантію і на замінені деталі, і на виконані роботи. Станції технічного обслуговування є в кількох районах Києва, і найголовніше – професіонали працюють не тільки протягом робочого тижня, а й у суботу, що найбільш зручно для більшості власників авто.

Які є проблеми з глушником?

Вихід з ладу глушника – не просто збільшення шуму при роботі мотора, але і більш серйозні наслідки для автомобіля: збій в роботі деяких датчиків, виникнення вібрації, які можуть привести до серйозних і небезпечних проблем. Тому дуже важлива своєчасна діагностика неполадки і обов’язкова заміна або ремонт глушника.

Визначити, що з цією часткою вихлопної системи не так, можна самостійно, але для підтвердження проблеми все ж необхідно звернутися до професіоналів. Головними симптомами в такому випадку будуть:

  • поява шуму, як для оточуючих на вулиці, так і в самому салоні автомобіля;
  • збільшення витрати палива (від 5 до 10%);
  • нагрівання двигуна при русі і втрата його потужності;
  • присутність запаху вихлопних газів.

Ігнорувати таку симптоматику не варто, тим більше що заміна глушника Київ – доступна послуга, що не займає багато часу і виконувана професіоналами «Каталізатор Сервіс» в трьох районах міста з понеділка по суботу.

 

Наші роботи

 

 

Де відремонтувати глушник у Києві?

Дві найбільш важливі складові глушника – каталізатор і гофра, тому найчастіше виконується їх ремонт або заміна.

Перший – дорога деталь, що виходить з ладу через низьку якість палива, при механічних ударах при їзді на нерівних дорогах, попаданні каменя або води всередину системи. При його поломці машина не здатна спалювати і нейтралізувати токсичні вихлопні гази, тим самим забруднюючи навколишнє середовище. Піклуючись про екологію і своє здоров’я, варто скористатися послугою – заміна каталізатора. Для таких цілей використовуються два варіанти – установка оригінальної деталі за вищою ціною або ж заміна її універсальною запчастиною. Нерідко замість каталізатора можуть запропонувати стронгер (полум’ягасник), який ще й збільшить потужність автомобіля.

Гофра – частина вихлопної системи, що відповідає за компенсацію коливань і температурних перепадів при роботі двигуна. Часто рветься при ударі або прогорає від нагрівання. Причиною виходу з ладу такої деталі можуть бути також реагенти і солі, що використовуються для очищення дороги в зимовий час. Її ремонт на Ланосі практично не виконується, оскільки це не раціонально, але заміна гофри – одне з актуальних пропозицій компанії. Монтаж нової гофри виконується для всіх марок автомобілів, а ціна деталі залежить від її розміру, марки авто і типу двигуна. Ремонт вихлопної системи при виході з ладу саме цієї запчастини – нескладний і недовгий процес, але самостійно його виконувати все-таки не рекомендується. Можна не досягти необхідної герметизації, що призведе до просочування газів і швидкого виходу з ладу. Ремонт глушника у Києві на Ланосі або будь-якому іншому авто сьогодні не проблема, СТО «Каталізатор сервіс» є в кількох районах міста, і що особливо радує – відкриті у суботу.

 

Відео наших робіт
 
 
 

 

Що варто знати про ремонт глушника у Києві?

Немає універсального правила для всіх авто, коли обов’язково потрібно міняти цю частину вихлопної системи. Рекомендується це робити не рідше 60-80 тисяч пробігу або при виході з ладу.

Перед цим бажано виконати професійну діагностику вихлопної системи, щоб зрозуміти, чи потрібна заміна, яких саме деталей і в якому обсязі. Діагностика в «Каталізатор сервіс» безкоштовна, тому вартість послуг буде складатися виключно з ціни запчастин і роботи майстрів.

 

Записатися на СТО

Безкоштовна діагностика