Статьи и новости

Процедура заміни глушника

Процедура заміни глушника

Спершу знімається старий глушник – необхідно зауважити, що ця процедура здійснюється набагато складніше, ніж установка нового. Необхідно проявити максимальну обережність, щоб не завдати шкоди деталям вашого авто, які розташовані в безпосередній близькості, а також цілим деталям випускної системи. Найчастіше страждає гофра: коли сполучна труба сильно прикипає, необхідно докласти величезних зусиль, щоб роз’єднати з’єднані деталі без заподіяння їм шкоди.

Якщо ж це все ж сталося, глушник розгойдують з боку в бік – одночасно з цим хитається і вся вихлопна система відпрацьованих газів. Якщо не проявити належної уваги, гофра цілком може порватися. Також не можна не відзначити, що навіть від ненавмисного удару, гофра може легко розсипатися – це неминуче призводить до скоєння незапланованих раніше фінансових витрат, яких цілком можна було уникнути, проявивши необхідну уважність. Крім того, установка нової деталі незмінно супроводжується використанням нових гумових підвісок, підкладок, хомутів, кріпильних болтів і гайок. До речі, деякі установники навіть відмовляються обслуговувати за гарантійним талоном глушники або резонатори у разі, якщо на них не змінювалися гумові підвіси. Слід уникати сильного затягування хомутів, оскільки труби при цьому можуть деформуватися, розбір такого з’єднання надалі виглядає дещо проблематичним.

Без використання спеціального складального герметика для системи виведення відпрацьованих вихлопних газів велика частина з’єднань навряд чи буде герметичною і довговічною. Разом з тим, його застосування в з’єднаннях перед резонатором або ж лямбда-зондом повинне бути вкрай обережним, щоб уникнути ситуації, коли герметик може потрапити всередину труби. У разі, якщо це все ж сталося, герметик виведе з ладу лямбда-зонд, а в каталізаторі частково заб’є стільники.

Крім того, не допускається, щоб деталі були встановлені з перекосом або ж надмірно натягували гумки. Глушник, встановлений таким чином, швидше за все, відпаде досить швидко.

Дуже часто буває так, що каталізатор і глушник є частинами єдиного цілого, але поставляються окремо. У цьому випадку допускається використання як з’єднувальних муфт, так і зварювального апарату. Не варто боятися того, що на вашому глушнику з’явиться додатковий зварний шов – пам’ятайте, що глушники і так збираються із застосуванням зварювального методу. Та й до того ж з’єднання, що називається «на болтах», є менш надійним, ніж зварне. Фахівці не рекомендують встановлювати цілісну деталь, щоб у разі чого демонтаж глушника не являв собою досить трудомістку процедуру.

 

Каталізатор палива (каталізатор «Мерседес») є необхідною деталлю, що забезпечує авто марки Mersedes довгу діяльність.

 

Авто також містить гофру автомобільну (гофра Shkoda), яка забезпечує надійну роботу вихлопної системи.

Каталітичний нейтралізатор (каталізатор «Лексус») є необхідною деталлю, що забезпечує залізному коню марки «Лексус» довговічну діяльність.

 

Теж ознайомтесь (каталізатор «Ауді») – потрібна деталь, що дає залізному коню марки «Ауді» надійну роботу.

 

Є (каталізатор Mazda), який є серйозною деталлю, що дає автомобілю марки «Мазда» високу продуктивність.

 

Дивіться (каталізатор Ford) цікаву статтю про деталь, що дає залізному коню марки «Форд» високу працездатність.

 

Незважаючи на те, що зовні установка глушника виглядає досить простою і нехитрою процедурою, насправді процес набагато складніше ніж, наприклад, установка гальмівних колодок. Для кожної з простих деталей відведено своє певне місце – переплутати що-небудь досить складно. Існує величезна безліч різних варіантів встановлення глушників – приблизно стільки ж, скільки можна обертати трубу навколо своєї осі (360 градусів). Вибір найбільш правильного варіанту є досить складним завданням.

Можливо, це і є одна з основних причин, чому в даний час існує безліч різних СТО, які спеціалізуються на випускній системі виводу вихлопних газів. І разом з тим немає жодного СТО, яке б повністю спеціалізувалося на установці амортизаторів і гальмівних колодок. Забігаючи трохи наперед, повідомимо вам, що темою одної з наших наступних статей буде «Сервіси з встановлення глушників».