Професійне СТО вихлопних систем

  «Каталізатор сервіс»: ми – більше, ніж СТО!

  boss

  Сергій Безотосний – Голова компанії

  СТО «Каталізатор Сервіс» розпочала свою діяльність у 2004 році. Яма на один автомобіль, постійна нестача грошей і бажання домогтися чогось більшого були кращими стимуляторами в розвитку власного бізнесу! Для мене «Каталізатор Сервіс» – це щось більше, ніж станція технічного обслуговування! Насамперед, це команда професіоналів і однодумців, людей, силами і волею яких будується багаторічний позитивний імідж компанії! Наше ім’я та кількість задоволених клієнтів говорить сама за себе: ми ремонтуємо, встановлюємо, поліпшуємо і навіть виготовляємо все, що стосується вихлопних систем!

  Зовсім окремий, і, мабуть, улюблений напрямок для «Каталізатор-Сервісу» – це тюнінг вихлопних систем, так звані проекти для душі, проекти, де можна реалізувати свій потенціал, уміння і навички на всі сто відсотків! Проекти, які тримають в тонусі і не дають розслаблятися ні на хвилину! Проекти, які в сотий раз дозволяють довести собі і Клієнту, що «Каталізатор-Сервіс» – більше ніж просто СТО!

  З повагою Сергій Безотосний.

  Київ. 29.10.2014 року

   

  За цей час ми досягли:

  • Побудовано 6 боксів для легкових автомобілів і мікроавтобусів
  • Сучасне зварювальне обладнання
  • Обладнання для чіп-тюнінгу
  • Безкоштовні консультації професіоналів
  • Власний склад запчастин
  • Прямі поставки запчастин від європейських виробників
  • Гнучка система знижок
  • Навчений персонал з багаторічним досвідом роботи
  • Гарантія 12 місяців на роботи та комплектуючі
  • 3 СТО по Києву
  • Сотні позитивних відгуків
  • Прийом і обмін б/у каталізаторів
  • Зареєстрована торгова марка

  6 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ
  зворотного зв'язку

  ПРЯМІ ПОСТАВКИ ВІД
  світових виробників

  ЗРУЧНА СИСТЕМА
  підбору та оплати

  ЗАЯВИ ГОЛОСНО
  за що ти любиш
  ``Каталізатор Сервіс``?!

  НАША КОМАНДА

  member-01-269x177ОЛЕКСАНДР, ідейний лідер і засновник команди професіоналів!

  Успішний менеджер і один з кращих спеціалістів в області установки, ремонту і тюнінгу вихлопних систем. На правах досвідченого Гуру знає про вихлопні системи все і навіть трішечки більше! Любить спорт, музику і захоплюється цифровими технологіями.

  member-02-269x177МАКСИМ, Забезпечення запчастинами

  Забезпечить запчастинами всіх бажаючих і в найкоротші терміни! Багатьох Постачальників знає в обличчя, ще більшу кількість по голосу, жодного з них не видасть, навіть під тортурами!

  member-03-269x177ДЖОННІ, Експерт з вихлопних систем

  Знає, як реалізувати поставлені завдання! Де зрізати, що відкрутити і як сказати…, що б вихлопна система грала «симфонію» звуку з урахуванням побажань замовника!

  member-04-269x177МИКОЛА, Заступник старшого майстра із загальних питань

  Фахівець дуже широкого профілю, знає все… і навіть трішечки менше старшого майстра!

  СЕРТИФІКАТИ

  help04_1
  help02_1
  help03_1
  help01_1

  ВІДГУКИ

  kostabravaKOSTABRAVA (ВЛАСНИК SUBARU FORESTER)
  Давно мечтал об интеллигентном городском выхлопе. О ребятах слышал давно. Приехал в гости на диагностику выхлопной, было желание познакомиться, посмотреть что да-как, и, разуметься, узнать цены! Объяснили, рассказали, показали, напоили кофе! Уехал, через два часа, с довольной рожей и фирменным субаровким бу-бу-бу!
  ПыСы: Пацанам респект, за толковое разъяснение мат-части во всех красках и нюансах! Всем рекомендую.

  blondЛИДИЯ (ВЛАДЕЛИЦА NISSAN MICRO)
  У меня загорелся чек. Знакомые объяснили, что возможно проблема связанна с лямбда зондом. Спасибо Господи, еле выговорила это слово! В интернете нашла сайт Катализатор Сервис и записалась на прием. Мастера быстро провели диагностику, понятия не имею как, но они это сделали, чек пропал!!! Ура! Старший мастер Александр, голубоглазый блондин, симпатичный, пичалька что немногословен. Мог бы и кофе предложить, вот! (( В общем уехала вздыхая, но уже без чека! Спасибо Саша… эх((

  bratan1ВОВАНЪ (ВЛАДЕЛЕЦ MERCEDES)
  Блин, реально Мерин тупить стал! Ездил как овощ, наверное, с неделю, потом рванул на Бориспольку и дал машине под хвост! Нифига, как было так и есть! В натуре перед пацанами неудобно, – смеются! Был на разных СТО, решить никто не мог! Братва посоветовала Катализатор, шо под Воздухофлотским мостом. Приехал к спецам, оказалось, в одночасье накрылся кат! Оперативно все порешали! Благодарочка!

  Back to top