Професійне СТО вихлопних систем

«Каталізатор сервіс»: ми – більше, ніж СТО!

boss

Сергій Безотосний – Голова компанії

СТО «Каталізатор Сервіс» розпочала свою діяльність у 2004 році. Яма на один автомобіль, постійна нестача грошей і бажання домогтися чогось більшого були кращими стимуляторами в розвитку власного бізнесу! Для мене «Каталізатор Сервіс» – це щось більше, ніж станція технічного обслуговування! Насамперед, це команда професіоналів і однодумців, людей, силами і волею яких будується багаторічний позитивний імідж компанії! Наше ім’я та кількість задоволених клієнтів говорить сама за себе: ми ремонтуємо, встановлюємо, поліпшуємо і навіть виготовляємо все, що стосується вихлопних систем!

Зовсім окремий, і, мабуть, улюблений напрямок для «Каталізатор-Сервісу» – це тюнінг вихлопних систем, так звані проекти для душі, проекти, де можна реалізувати свій потенціал, уміння і навички на всі сто відсотків! Проекти, які тримають в тонусі і не дають розслаблятися ні на хвилину! Проекти, які в сотий раз дозволяють довести собі і Клієнту, що «Каталізатор-Сервіс» – більше ніж просто СТО!

З повагою Сергій Безотосний.

Київ. 29.10.2014 року

 

За цей час ми досягли:

 • Побудовано 6 боксів для легкових автомобілів і мікроавтобусів
 • Сучасне зварювальне обладнання
 • Обладнання для чіп-тюнінгу
 • Безкоштовні консультації професіоналів
 • Власний склад запчастин
 • Прямі поставки запчастин від європейських виробників
 • Гнучка система знижок
 • Навчений персонал з багаторічним досвідом роботи
 • Гарантія 12 місяців на роботи та комплектуючі
 • 3 СТО по Києву
 • Сотні позитивних відгуків
 • Прийом і обмін б/у каталізаторів
 • Зареєстрована торгова марка

6 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ
зворотного зв'язку

ПРЯМІ ПОСТАВКИ ВІД
світових виробників

ЗРУЧНА СИСТЕМА
підбору та оплати

ЗАЯВИ ГОЛОСНО
за що ти любиш
``Каталізатор Сервіс``?!

НАША КОМАНДА

member-01-269x177ОЛЕКСАНДР, ідейний лідер і засновник команди професіоналів!

Успішний менеджер і один з кращих спеціалістів в області установки, ремонту і тюнінгу вихлопних систем. На правах досвідченого Гуру знає про вихлопні системи все і навіть трішечки більше! Любить спорт, музику і захоплюється цифровими технологіями.

member-02-269x177МАКСИМ, Забезпечення запчастинами

Забезпечить запчастинами всіх бажаючих і в найкоротші терміни! Багатьох Постачальників знає в обличчя, ще більшу кількість по голосу, жодного з них не видасть, навіть під тортурами!

member-03-269x177ДЖОННІ, Експерт з вихлопних систем

Знає, як реалізувати поставлені завдання! Де зрізати, що відкрутити і як сказати…, що б вихлопна система грала «симфонію» звуку з урахуванням побажань замовника!

member-04-269x177МИКОЛА, Заступник старшого майстра із загальних питань

Фахівець дуже широкого профілю, знає все… і навіть трішечки менше старшого майстра!

СЕРТИФІКАТИ

ВІДГУКИ

kostabravaKOSTABRAVA (ВЛАСНИК SUBARU FORESTER)
Давно мечтал об интеллигентном городском выхлопе. О ребятах слышал давно. Приехал в гости на диагностику выхлопной, было желание познакомиться, посмотреть что да-как, и, разуметься, узнать цены! Объяснили, рассказали, показали, напоили кофе! Уехал, через два часа, с довольной рожей и фирменным субаровким бу-бу-бу!
ПыСы: Пацанам респект, за толковое разъяснение мат-части во всех красках и нюансах! Всем рекомендую.

blondЛИДИЯ (ВЛАДЕЛИЦА NISSAN MICRO)
У меня загорелся чек. Знакомые объяснили, что возможно проблема связанна с лямбда зондом. Спасибо Господи, еле выговорила это слово! В интернете нашла сайт Катализатор Сервис и записалась на прием. Мастера быстро провели диагностику, понятия не имею как, но они это сделали, чек пропал!!! Ура! Старший мастер Александр, голубоглазый блондин, симпатичный, пичалька что немногословен. Мог бы и кофе предложить, вот! (( В общем уехала вздыхая, но уже без чека! Спасибо Саша… эх((

bratan1ВОВАНЪ (ВЛАДЕЛЕЦ MERCEDES)
Блин, реально Мерин тупить стал! Ездил как овощ, наверное, с неделю, потом рванул на Бориспольку и дал машине под хвост! Нифига, как было так и есть! В натуре перед пацанами неудобно, – смеются! Был на разных СТО, решить никто не мог! Братва посоветовала Катализатор, шо под Воздухофлотским мостом. Приехал к спецам, оказалось, в одночасье накрылся кат! Оперативно все порешали! Благодарочка!

Back to top