Статьи и новости

Продаж каталізаторів для Форд C-Max, Focus, Fusion, Galaxy, Mondeo, Fusion в Києві у виробника

Продаж каталізаторів для Форд C-Max, Focus, Fusion, Galaxy, Mondeo, Fusion в Києві у виробника

Неперевершена якість автомобілів виробництва компанії Ford – це факт, який не підлягає сумніву. За свою більш ніж вікову історію компанія Ford випустила безліч різних авто. Багато сучасних моделей в даний час намотують кілометри по дорогах міст та сіл України, а також по дорогах, що з’єднують окремі населені пункти. До уваги любителів якісних і надійних автомобілів виробництва Ford, компанія «Каталізатор Сервіс» пропонує величезний вибір різної продукції для вихлопних систем автомобілів, а саме:

 

— каталізатори для Ford C-Max (Форд Сі-Макс), зокрема для Ford Grand C-Max (Форд Гранд Сі-Макс);

 

— каталізатори для Ford Edge (Форд Едж);

 

— каталізатори для Ford Escape (Форд Ескейп);

 

— каталізатори для Ford Expedition (Форд Экспедишн);

 

— каталізатори для Ford Explorer (Форд Експлорер);

 

— каталізатори для Ford Fiesta (Форд Фієста), зокрема для Ford Fiesta 3-дверна (Форд Фієста 3-дверна), Ford Fiesta 5-дверна (Форд Фієста 5-дверна);

 

— каталізатори для Ford Flex (Форд Флекс);

 

— каталізатори для Ford Focus (Форд Фокус), зокрема для Ford Focus 3-дверний (Форд Фокус 3-дверний), Ford Focus 5-дверний (Форд Фокус 5-дверний), Ford Focus Wagon (Форд Фокус Вагон), Ford Focus Sedan (Форд Фокус Седан), Ford Focus Coupe-Cabriolet (Форд Фокус Купе-Кабріолет);

 

— каталізатори для Ford Fusion (Форд Ф’южн);

 

— каталізатори для Ford Galaxy (Форд Гелексі);

 

— каталізатори для Ford Ka (Форд Ка);

 

— каталізатори для Ford Kuga (Форд Куга);

 

— каталізатори для Ford Mondeo (Форд Мондео), зокрема для Ford Mondeo Sedan (Форд Мондео Седан), Ford Mondeo Hatchback (Форд Мондео Хетчбек), Ford Mondeo Wagon (Форд Мондео Вагон), Ford Mondeo Sedan (Форд Мондео Седан)

 

— каталізатори для Ford Mustang (Форд Мустанг), зокрема для Ford Mustang V6 (Форд МустангВ6), Ford Mustang V6 Convertible (Форд Мустанг В6 Конвертибл), Ford Mustang GT (Форд Мустанг ГТ), Ford Mustang GT Convertible (Форд Мустанг Конвертибл ГТ), Ford Mustang Shelby GT 500 (Форд Мустанг Шелбі ГТ 500), Ford Mustang Shelby GT 500 Convertible (Форд Мустанг Шелбі ГТ 500 Конвертибл);

 

— каталізатори для Ford S-Max (Форд С-Макс);

 

— каталізатори для Ford Sport Track (Форд Спорт Трек);

 

— каталізатори для Ford Taurus (Форд Таурус).

 

У компанії «Каталізатор Сервіс» ви завжди зможете знайти не тільки каталізатори, але і всі деталі, необхідні для вихлопної системи вашого автомобіля марки Ford.

 

Компанія Ford – це всесвітньо відома компанія-автовиробник, в даний час присутня в більш ніж 30 країнах земної кулі. Щороку випускаються мільйони легкових автомобілів різних моделей – Aston Martin, Ford, Jaguar, Lincoln, Mercury і багато інших. Крім усього іншого, компанії Ford належать акції південнокорейської компанії Kia Motors і японської Mazda Motor Corporation. Необхідно відзначити, що в даний час компанія Ford займає почесне 4-е місце в світі за обсягом випуску автомобілів за всю свою історію, 3-е місце на ринку США після General Motors і Toyota, а в країнах Європейського Союзу займає 2-е місце після корпорації Volkswagen.

 

А починалося все на початку XX століття з шаленою на той час мрії засновника компанії Генрі Форда – про створення автомобіля за 265$, яким би користувалися мільйони людей у всьому світі. У далекому 1903 році компанія Ford почала своє існування і мала вигляд невеликої фабрики, яка здійснювала виробництво гужових карет. На той час всі активи компанії – це робочі верстати, інструменти, інструкції, плани, а також 28 тисяч доларів готівкою від інвесторів компанії.

 

1908 рік – була випущена перша модель авто компанії, яка отримала назву «Модель Т». Цей автомобіль відмінно зарекомендував себе в різних умовах і міг проїхати там, де конкуренти застрягали в багнюці. Всього ж в цілому за 1908 рік було створено майже 11 тисяч екземплярів цієї моделі. До початку 1914 року компанія Ford здійснювала виробництво майже 50% усіх авто на території США.

 

Генрі Форд є винахідником конвеєрного складання, завдяки якому компанія випускала в середньому порядком 1-го автомобіля в кожні 10 секунд, що дозволило істотно збільшити обсяги виробленої продукції.

 

1917 рік – розпочато виробництво вантажних машин і сільськогосподарських тракторів. Крім усього іншого здійснювався масовий випуск човнів і літаків.

 

1919 рік – Генрі Форд передає пост президента компанії своєму старшому синові Едзелю, який у 20-30 – ті роки активно розвиває дітище батька, відкриваючи нові представництва в різних країнах земної кулі.

 

1922 року – Ford Motors купують компанію Lincoln.

 

На початку 1927 року була модернізована популярна модель «Т» — аж до настання 1931 року в цілому було випущено понад 4 млн. нових машин.

 

1938 рік – компанія Ford випускає якісно нову лінію автомобілів Mercury, обсяг продажів яких істотно перевищив раніше запланований.

 

Початок Другої Світової війни і вступ до неї США не могли не позначитися на обсязі випуску легкових машин для цивільних потреб – на початку 1942 року підприємства Ford були перепрофільовані: з цього моменту згідно військовій програмі країни для потреб армії США було випущено в загальній складності 50 авіадвигунів, 8,6 тисяч бомбардувальників, 250 тисяч танків і різних протитанкових установок.

 

1943 рік – помирає Едзель Форд і на чолі компанії знову постає її засновник. Саме під його керівництвом компанія досягла відмінних показників у воєнні роки.

 

1945 рік – управління компанією переходить до Генрі Форду II (онук засновника Генрі Форда). По закінченню Другої Світової війни він здійснив переобладнання виробничих потужностей компанії і вплутався в боротьбу з компаніями-конкурентами, яким на той момент Ford Motors програвала гонку. Як результат, було зведено 44 нових заводів, 18 складальних заводів, 32 складів запчастин, 2 сучасних випробувальних полігона для новинок компанії, а також була представлена якісно нова модель, яка справила ефект вибуху потужної бомби! Успіх був приголомшливим – тільки за перший рік було продано понад 800 тисяч екземплярів. Компанія Ford Motors повернула собі лідерські позиції.

 

Незабаром було розпочато виробництво легендарних моделей Ford Thundeerbird і Ford Mustang – для 50-х років виробництво цих авто здійснювалося немислимими темпами: щодня з заводського конвеєра з’їжджали по 1000 машин.

 

1968 рік – у цей час світ побачив перший автомобіль спортивного типу від компанії Ford – мова йде про Ford Escort Twin Cam.

 

1971 рік – компанія Ford представляє свою нову модель Ford Pinto, вартість якої становила 2 тисячі доларів (на той час – це 20% річного заробітку середньостатистичного американця). З початком енергетичної кризи 1973 році саме це авто єдине змогло протистояти активній експансії японських авто на ринок США.

 

1976 рік – було дано старт виробництву моделі Ford Taunus Cortina, яка істотно відрізнялася своїм зовнішнім виглядом від початкового варіанта 1970 року випуску. В цьому ж році було дано старт випуску автомобілів для вантажопасажирських перевезень.

 

1976 рік – у цей час був випущений всім відомий автомобіль Ford Fiesta. З того часу і по сьогоднішній день авто змінювали лише 2 рази. За 30 з гаком років це авто залишається найпопулярнішою моделлю, що використовується для потреб поліції США.

 

Наступною метою компанії Ford Motors стало створення автомобілів середнього і представницького класу. Як результат, у 1987 році було випущено авто Ford Taurus і Mercury Сейбл. Новинки компанії відразу ж стали популярними машинами через обтічності своїх форм і незвичайний дизайн. У 1987 рік Ford купує 75% акцій британської компанії Aston Martin. 1990 рік ознаменувався придбанням компанії Jaguar.

 

1993 рік – була випущена перша модель першого в світі автомобіля сімейного типу Ford Mondeo. Своєю появою він замінив застарілу модель Ford Scorpio.

 

1994 рік – світовий публіці були представлені модель Ford Эспайа і перший мікроавтобус Ford Windstar. В наступному 1995 році було проведено прем’єрний показ моделі Ford Galaxy. В 1996 році компанія продемонструвала свою чергову новинку — Ford Puma, що була спортивним купе малого класу, основою для якого виступив добре відомий автомобіль Ford Fiesta

 

1997 рік – відбулася світова прем’єра автомобіля Ford Focus.

 

За весь час свого існування компанія Ford у співпраці з корпораціями Volkswagen і General Motors випускала спільні авто. 2000 рік ознаменувався створенням моделі Ford Maverick – спільне дітище Форда і японської Mazda. До речі кажучи, це було поєднання позашляховика і шосейного автомобіля.

 

У 2003 році компанія відзначила свій 100-річний ювілей! За весь час свого існування компанія дотримувалася і дотримується своїх головних принципів – висока якість продукції, її надійність, комфорт та зручність їзди. До того ж постійно розширюється модельний ряд і географія країн, де реалізуються машини Ford.