Статьи и новости

Каталізатори для Volvo (Вольво) S40, S60, S80

Каталізатори для Volvo (Вольво) S40, S60, S80

Скандинавська держава Швеція, хоча і розташована на півночі Європи, проте має свій певний вплив на сучасний світ. Так, продукція, вироблена шведськими компаніями, у всьому світі незмінно відрізняється своєю високою якістю, надійністю і довговічністю служби, яка навряд чи у когось може викликати нарікання. Не є винятком з цього сформованого правила і автомобілі шведської компанії Volvo. Вітчизняні автолюбителі, так само як і їх однодумці з інших країн земної кулі, давно переконалися в чудових технічних характеристиках автомобілів цієї марки.

Спеціально до уваги щасливих власників автомобілів різних моделей Volvo компанія «Каталізатор Сервіс» пропонує різні каталізатори, які належним чином очистять відпрацьовані вихлопні гази вашого улюбленця від всіляких токсичних речовин і компонентів, що містяться в ньому в надмірній кількості та можуть заподіяти шкоду здоров’ю людини і навколишньому середовищу. У разі виникнення потреби в якісних каталізаторах ви завжди зможете знайти в товарному асортименті компанії «Каталізатор Сервіс» наступну продукцію:

 

— каталізатори для Volvo C30 (Вольво С30);

 

— каталізатори для Volvo C70 (Вольво С70);

 

— каталізатори для Volvo S40 (Вольво С40);

 

— каталізатори для Volvo S60 (Вольво С60);

 

— каталізатори для Volvo S80 (Вольво С80);

 

— каталізатори для Volvo V50 (Вольво В50);

 

— каталізатори для Volvo V60 (Вольво В60);

 

— каталізатори для Volvo V70 (Вольво В 70);

 

— каталізатори для Volvo XC60 (Вольво ХС60);

 

— каталізатори для Volvo XC70 (Вольво ХС70);

 

— каталізатори для Volvo XC90 (Вольво ХС90).

 

Компанія «Каталізатор Сервіс» успішно здійснює свою діяльність на ринку вихлопних систем та її комплектуючих частин, починаючи з далекого 2003 року. За цей час нашими послугами скористались тисячі власників автомобілів Volvo з Києва і багатьох інших населених пунктів України.

 

Історія шведської компанії-виробника легкових, вантажних автомобілів і іншої техніки різного призначення (побутова, лісова, аграрна) Volvo (повна назва – Volvo Aktiebolaget) розпочала писатися в далекому 1924 році, а точніше – 25 липня. Згідно з шведським календарем, це був день Якоба. В цей день в столичному стокгольмському ресторані Sturehof підприємцями Ассаром Габриельсоном і Густавом Ларсоном було прийнято рішення про створення власної автокомпанії.

Перший випущений дослідний зразок автомобіля отримав ім’я Jakob («Якоб»), який відрізнявся ще і тим, що містив у собі максимально можливу кількість деталей, вироблених у Швеції. Старт виявився успішним – у 1927 році компанія отримала назву Volvo, що в перекладі з латині означало не що інше, як «я качусь». До початку 1935 року в цілому було реалізовано порядку 10 тисяч автомобілів компанії.

 

1928 рік – старт серійного виробництва вантажних автомобілів компанії. Починаючи з 1931 року, компанія займає лідируючі позиції в Європі за обсягами випуску вантажних авто.

 

Початок 40-х років – компанія Volvo починає серійне виробництво відносно недорогих моделей авто PV36 і PV51, які згодом на території Швеції стали всенародними улюбленцями. Друга Світова війна, що вибухнула в Європі, завадила подальшій експансії компанії Volvo на національні ринки розташованих тут країн. Разом з тим по закінченню військових дій завдяки потужним рекламним кампаніям Volvo отримала широку популярність як на території Європи, так і в США.

Перша післявоєнна модель авто PV44 була беззаперечним лідером продажів на території Швеції аж до настання 1953 року. Плюс до того, вона стала основою для наступних хітів продажів, таких як PV 444 і PV 544. Перший масовий автомобіль Volvo моделі PV 444 був представлений в 1944 році на всесвітньо відомій нині виставці Volvo в Королівському тенісному залі в столиці Стокгольмі. Крім усього іншого публіці був представлений новий автобус, оснащений дизельним двигуном.

 

Нейтралізатор вихлопних газів (каталізатор «Мерседес») – це потрібна деталь, що забезпечує машині марки Mersedes довгу діяльність.

 

Залізний кінь також містить гофру автомобільну (гофра Shkoda), яка організовує надійну діяльність вихлопної системи.

Каталізатор палива (каталізатор «Лексус») є потрібною деталлю, що забезпечує автомобілю марки «Лексус» довгу діяльність.

 

Також дивіться (каталізатор «Ауді») – ця необхідна деталь дає залізному коню марки «Ауді» надійну роботу.

 

Є (каталізатор Mazda), який є важливою деталлю, що забезпечує автомобілю марки «Мазда» високу продуктивність.

 

Читайте (каталізатор «Форд») корисну статтю про деталь, що дає машині марки «Форд» високу продуктивність.

 

1953 рік – пройшла презентація першого універсалу компанії: мова йде про модель Duett. З виходом цієї моделі компанія Volvo зосередила свої зусилля на створенні автомобілів сімейного типу.

 

1956 рік – було дано старт випуску моделі авто Volvo P 120, яка в країнах Скандинавії реалізувалася під ім’ям Amazon. Відмінними ознаками цієї машини були яскраво виражені декілька жіночні обриси корпусу. Через деякий час ця модель за обсягами продажів навіть перевершила знамениту модель PV.

 

1958 рік – шведський гонщик Гуннар Андерссон на моделі автомобілі PV 544 виграв чемпіонат Європи з ралі. 1960 рік – автомобіль марки Volvo став переможцем на чемпіонаті світу з авторалі.

 

1959 – компанія Volvo стала першою в світі компанією-виробником автомобілів, що почала встановлювати ремені безпеки на випущені власні машини. До речі кажучи, розробник ременя безпеки Нільс Болен був удостоєний цілого ряду різних нагород і медалей, проте все це ніщо, адже своїм винаходом він врятував мільйони людських життів у всьому світі. У тому ж 1959 році було випущено спорткар Volvo P 1800.

 

1966 рік – було дано старт випуску нової моделі авто Volvo 144, яка незабаром була удостоєна звання найбезпечнішого автомобіля. У країнах Скандинавії ця модель заслужено отримала титул «Автомобіль року».

 

1974 рік – світовій громадськості було представлено модель авто Volvo 240, що була більш сучасною та безпечною, ніж модель 140. Аж до припинення випуску, в цілому було випущено приблизно 2,8 екземплярів цієї машини.

 

1976 рік – компанія Volvo першою в світі почала впроваджувати у власні авто каталізатори і лямбда-зонди.

 

1982 рік – всесвітню славу отримала модель Volvo 760. Незабаром була створена модель Volvo 740, яка швидко завоювала ринки Скандинавії.

 

1985 рік – на території Нідерландів почали випускати модель Volvo 480 ES, що була ефектним спорткаром. До речі кажучи, це було перше передньопривідне авто компанії. 1988 рік – світ побачив нові моделі: Volvo 440 і седан Volvo 460.

 

1990 рік – світовій громадськості були представлені нові моделі Volvo: 940 і 960. Необхідно відзначити, що ці авто стали гідними конкурентами німецьким автомобілям, а модель 940 стала народним улюбленцем у Швеції та інших країнах.

 

1991 рік – компанія випустила модель 850, що практично відразу почала користуватися суттєвим попитом. 1994 рік – старт серійного виробництва нової моделі Volvo 960. 1995 рік – старт виробництва нових популярних моделей S40 і V40.

 

1996 рік – була представлена нова модель купе Volvo C70 Coupe. Незабаром також була випущена модель Volvo C70 Cab.

 

1997 рік – старт серійного випуску моделі V70 Cross Country. 1999 рік – компанія Volvo Cars була придбана американським гігантом Ford Motor Company.

 

2000 рік – поява моделі Volvo V70 2000 2-го покоління. Трохи пізніше розпочалася реалізація нових моделей Volvo Cross Country і Volvo S60. У тому ж 2000 році авто Volvo S80 було визнано найбезпечнішим автомобілем у світі. 2002 рік – старт продажів нової моделі Volvo XC90.