Статьи и новости

Каталізатори для Volkswagen (фольксваген) Polo (Поло), Caddy (Кадді), Golf (Гольф)

Каталізатори для Volkswagen (фольксваген) Polo (Поло), Caddy (Кадді), Golf (Гольф)

«Зроблено в Німеччині» — фраза подібного роду, поза всяким сумнівом, означає, що продукція вироблена на території цієї країни незмінно відрізняється своєю особливою якістю, високим рівнем надійності та довговічності служби. Усіма цими властивостями володіють моделі автомобілів німецької марки Volkswagen. Українські автолюбителі, як і мільйони їхніх колег в усьому світі давно переконалися в цьому на власному досвіді: не дарма ж дорогами сучасних міст і сіл України в більш ніж достатній кількості роз’їжджають автомобілі цієї марки.

Спеціально до уваги щасливих володарів Volkswagen компанія «Каталізатор Сервіс» пропонує різні каталізатори, які ідеальним чином впораються з покладеними на них обов’язками, а саме: очищення і фільтрація відпрацьованих вихлопних газів від вмісту токсичних речовин і компонентів, які можуть завдати шкоди навколишньому середовищу і людському здоров’ю. В товарному асортименті компанії «Каталізатор Сервіс» ви завжди зможете знайти наступну продукцію:

 

— каталізатори для Volkswagen Amarok (Фольксваген Амарок);

 

— каталізатори для Volkswagen Caddy (Фольксваген Кедді), в тому числі і для Volkswagen Caddy Combi (Фольксваген Кедді Комбі), Volkswagen Caddy Kasten (Фольксваген Кедді Кастен);

 

— каталізатори для Volkswagen Cross Polo (Фольксваген Крос Поло);

 

— каталізатори для Volkswagen Cross Touran (Фольксваген Крос Туран);

 

— каталізатори для Volkswagen Eos (Фольксваген Еос);

 

— каталізатори для Volkswagen Fox (Фольксваген Фокс);

 

— каталізатори для Volkswagen Golf (Фольксваген Гольф), в тому числі і для Volkswagen Golf 3-дверний (Фольксваген Гольф 3-дверний), Volkswagen Golf 5-дверний (Фольксваген Гольф 5-дверний), Volkswagen Golf Variant (Фольксваген Гольф Варіант), Volkswagen GTI (Фольксваген Гольф ГТІ), Volkswagen Golf Cabrio (Фольксваген Гольф Кабріо);

 

— каталізатори для Volkswagen Golf Plus (Фольксваген Гольф Плюс);

 

— каталізатори для Volkswagen Jetta (Фольксваген Джетта);

 

— каталізатори для Volkswagen New Beetle (Фольксваген Нью Бітл), а також для Volkswagen New Beetle Cabriolet (Фольксваген Нью Бітл Кабріолет);

 

— каталізатори для Volkswagen Passat (Фольксваген Пасат), а також для Volkswagen Passat Variant (Фольксваген Пасат Варіант);

 

— каталізатори для Volkswagen Passat CC (Фольксваген Пасат СС);

 

— каталізатори для Volkswagen Phaeton (Фольксваген Фаетон);

 

— каталізатори для Volkswagen Polo (Фольксваген Поло), в тому числі і для Volkswagen Polo 3-дверний (Фольксваген 3-дверний), Volkswagen Polo 5-дверний (Фольксваген Поло 5-дверний), Volkswagen Polo Sedan (Фольксваген Поло Седан), Volkswagen Polo GTI (Фольксваген Поло ГТІ);

 

— каталізатори для Volkswagen Scirocco (Фольксваген Сцирокко);

 

— каталізатори для Volkswagen Sharan (Фольксваген Шаран);

 

— каталізатори для Volkswagen Tiguan (Фольксваген Тігуан);

 

— каталізатори для Volkswagen Touareg (Фольксваген Туарег);

 

— каталізатори для Volkswagen Touran (Фольксваген Туран).

 

Компанія «Каталізатор Сервіс» присутня на ринку вихлопних систем та її окремих частин України і Києва з далекого 2003 року. За цей час нашими послугами скористались тисячі автовласників автомобілів Volkswagen.

 

Засновником нині всесвітньо відомої компанії-виробника різних автомобілів Volkswagen AG («Фольксваген АГ») є відомий німецький конструктор і винахідник Фердинанд Порше. Сталося це знаменна подія в далекому 1934 році. Вже через рік йому надійшло замовлення від правлячої нацистської партії Гітлера на створення сучасного легкового автомобіля. Сказано — зроблено: вже через рік було створено авто Volkswagen, що в перекладі російскою означало «народний автомобіль». Через 2 роки випробувань у серійне виробництво була запущена модель VW 30.

 

У місті Вольфсбург був зведений автозавод, на якому було налагоджено випуск автомобілів настільки улюблених верхівкою нацистської партії Німеччини. По закінченню Другої Світової війни завод знаходився в англійській окупаційній зоні. Вже восени 1945 року англійці зробили замовлення заводу в цілому на 20 тисяч автомобілів. Втім, повністю відновити серійне виробництво машин вдалося лише через 10 років.

1947 рік – на виставці в Ганновері був представлений дослідний зразок нової моделі VW: через рік було замовлено 1 тисяча таких авто в Нідерланди, а ще через рік почали надходити замовлення з Бельгії, Швеції та Швейцарії. До початку 1948 року обсяги експорту автомобіля склали порядком 50 тисяч одиниць.

 

У вересні 1949 року контроль над заводом був переданий англійцями владі ФРН. Компанія починає розвиватися стрімкими темпами: машини марки VW легко можна знайти в 150 країнах земної кулі. Починають з’являтися нові представництва за кордоном: Бразилія – 1953 рік, ПАР – 1956 рік, Австралія – 1957 рік, Мексика – 1964 рік (саме тут був налагоджений серійний випуск всесвітньо відомої моделі «Жук»).

 

1973 рік – було випущено перший екземпляр моделі Passat, що стала вихідною точкою в історії передньопривідних авто компанії. 1974 рік – з конвеєра сходять перші примірники 3-дверного спорткара Scirocco і 5-дверного хетчбека VW Golf. Цікавий факт: всього лише за 3 місяці з моменту випуску 1-го екземпляру, в цілому було випущено понад 1 млн. машин Golf. 1979 рік – світ побачив якісно новий кабріолет Golf, який прийняли на ура у всьому світі.

 

1974 рік – було дано старт серійному виробництву моделі Golf I, яка користувалася більш ніж істотним попитом. Завдяки машинам Golf компанії вдалося покрити збитки, яких вона зазнала у 1973-1974 роках, а це ні багато, ні мало 800 млн. німецьких марок. Величезний попит на «Гольфи» покрив з лишком дефіцит компанії.

1983 рік – була випущена модель Golf II. 1991 рік – дано старт моделі Golf III. Всього ж в цілому за 23 роки існування було випущено більше ніж 17,5 млн. автомобілів Golf різних модифікацій.1997 рік – пройшла презентація нової модифікації Golf IV: у перші ж дні було прийнято порядком 60 тисяч замовлень на новинку.

 

1975 рік – була представлена перша модифікація авто Polo. Цей автомобіль в найкоротші терміни завоював величезну популярність і своїх шанувальників.

 

1980 рік – на базі моделі Golf почали випускати 4-дверну модель седана Jetta. 1992 рік – модель Jetta була замінена новою моделлю, названою Vento.

 

1981 рік – моделі Passat і Scirocco пройшли модернізацію. 1982 рік – на базі моделі VW Passat була створена модель седана Santana.

 

1988-1995 рр. – здійснювалося складання єдиного 3-дверного автомобіля-купе Corrado, що був послідовником моделі Scirocco.

 

1993 рік – починається серійне виробництво моделі Variant.

 

1994 рік – починають випускатися компакт-кар 3-го покоління Polo Classic, а також 5-дверна модель універсал Variant.

 

1996 року було представлено сімейство 5-го покоління Passat: ці авто були повністю уніфіковані з моделями Audi A4 і A6, завдяки чому новинки відрізнялися своєю потужністю і відмінними технічними характеристиками.

 

1999 рік – світові громадськості представили комфортабельний седан BORA.

 

З початку 2000-х років цілий ряд підприємств, розташованих на території Аргентини, Бразилії, Мексики та Китаю випускають моделі, які дещо відрізнялися від європейських авто. Так, в їх числі моделі Gol («Гол»), Parati («Параті») і Santana («Сантана») – всі вони були створені на основі моделей Golf і Passat.

 

Філія в Мексиці здійснює виробництво моделі «Жук». У 1998 році було розпочато серійне виробництво якісно нового передньопривідного автомобіля Beetle («Бітл»), заснованого на шасі Golf. Новинка візуально дуже скидалася на легендарний «Жук».

 

У даний час німецька корпорація Volkswagen є одним з найбільших гравців світового ринку автомобілів. Виробничі потужності концерну територіально знаходяться в 15 країнах земної кулі, де випускається продукція під різними торговими марками. Серед них найбільш відомими є наступні: Audi, Skoda, SEAT, Volkswagen. 1998 рік – концерн придбав британського виробника елітних автомобілів «Роллс-Ройс», а трохи згодом і «Ягуар».