Статьи и новости

Каталізатори для Hyundai (Хюндай) Accent (Акцент), Elantra (Елантра), Tucson (Туксон), Gets (Гетс)

Каталізатори для Hyundai (Хюндай) Accent (Акцент), Elantra (Елантра), Tucson (Туксон), Gets (Гетс)

Якість автомобілів, вироблених в Південній Кореї або на підприємствах, які є філіями південнокорейських автомобільних компаній, ні в кого не викликає сумніву у своїй бездоганності, високому рівні надійності, безпеки, комфорту в процесі їзди та подальшого сервісного обслуговування. Як і цінителі автомобілів з інших країн світу, автолюбителі України встигли по достоїнству оцінити всі переваги, якими володіють південнокорейські автомобілі. Зокрема це стосується автомобілів марки Hyundai.

Спеціально до уваги власників цих авто компанія «Каталізатор Сервіс» пропонує різні деталі і запчастини для вихлопних систем, а саме:

 

— каталізатори для Hyundai Accent (Хюндай Акцент), зокрема для Hyundai Accent Hatchback (Хюндай Акцент Хетчбек);

 

— каталізатори для Hyundai Cenetennial (Хюндай Центенниал);

 

— каталізатори для Hyundai Coupe (Хюндай Купе);

 

— каталізатори для Hyundai Elantra (Хюндай Елантра), зокрема для Hyundai Elantra MD (Хюндай Елантра МД), Hyundai Elantra HD (Хюндай Елантра НД), Hyundai Elantra XD (Хюндай Елантра ХД);

 

— каталізатори для Hyundai Equus (Хюндай Эквуус);

 

— каталізатори для Hyundai Genesis (Хюндай Генесис), зокрема для Hyundai Genesis Coupe (Хюндай Генесис Купе);

 

— каталізатори для Hyundai Getz (Хюндай Гетц), зокрема для Hyundai Getz 3-дверний (Хюндай Гетц 3-дверний), Hyundai Getz 5-дверний (Хюндай Гетц 5-дверний);

 

— каталізатори для Hyundai Grandeur (Хюндай Грандор);

 

— каталізатори для Hyundai H-1 (Хюндай Н-1), зокрема для Hyundai H-1 Wagon (Хюндай Н-1 Вагон), Hyundai H-1 Van (Хюндай Н-1 Ван);

 

— каталізатори для Hyundai i10 (Хюндай 10);

 

— каталізатори для Hyundai i20 (Хюндай і20), зокрема для Hyundai i20 3-дверний (Хюндай і20 3-дверний), Hyundai i20 5-дверний (Хюндай і20 5-дверний);

 

— каталізатори для Hyundai i30 (Хюндай і30), зокрема для Hyundai i30 cw (Хюндай і30 св);

 

— каталізатори для Hyundai ix20 (Хюндай іх20);

 

— каталізатори для Hyundai ix35 (Tucson ix) (Хюндай іх35 (Таксон));

 

— каталізатори для Hyundai ix55 (Veracruz) (Хюндай іх55 (Веракруз));

 

— каталізатори для Hyundai Matrix (Хюндай Матрікс);

 

— каталізатори для Hyundai Santa Fe (Хюндай Санта Фе);

 

— каталізатори для Hyundai Sonata (Хюндай Соната);

 

— каталізатори для Hyundai Tucson (Хюндай Таксон);

 

— каталізатори для Hyundai Veloster (Хюндай Велостер).

 

Компанія «Каталізатор Сервіс» завжди має в наявності каталізатори до різних моделей автомобілів Hyundai. За довгі роки нашої успішної діяльності в цьому встигли переконатися тисячі киян і гостей столиці, які скористалися нашими послугами.

 

Історія компанії Hyundai Motor Company почалася в грудні 1967 року – зі створення саме цієї компанії корпорацією Hyundai Construction по суті почалася автомобільна промисловість Південної Кореї.

Примітно, що першим діловим партнером молодої компанії став всесвітньо відомий американський концерн Ford, який і передав для південнокорейської компанії технології створення легкових машин, а також вантажівок малої тоннажності. Необхідно відзначити, що співпраця між американською і південнокорейської компаніями виявилася плідним. Втім, вище керівництво Hyundai Motor Company з цілком зрозумілих причин не могло весь час займатися виробництвом автомобілів з іноземної ліцензії. У зв’язку з цим було прийнято рішення про створення свого власного першого легковика.

Первістком компанії стала модель Hyundai Pony. Примітно, що в процесі створення дизайну для цього авто брала участь всесвітньо відома дизайнерська компанія Giorgio Giugiaro. В авто були використані технології, запозичені з Великобританії і Японії. Новинка практично відразу стала найпопулярнішим авто на території Південної Кореї – завдяки цьому факту компанія Hyundai Motor Company стала провідною компанією в автопромі країни.

 

Кінець 70-х років: компанія Hyundai почала здійснювати поставки власних авто за кордон – був придбаний воістину неоціненний досвід.

 

На початку 80-х років економіка Південної Кореї характеризувалася стрімкими темпами свого розвитку, що одержало назву «корейського економічного дива». Абсолютно всі без винятку сфери життя країни перебували на піку свого розвитку, а тому гостро стала відчуватися потреба в значному збільшенні чисельності парку машин. Якщо ще деякий час тому в Південній Кореї автомобіль вважався справжньою розкішшю і свідченням фінансового благополуччя її власника, то починаючи з 80-х, він став дійсно щоденним засобом пересування.

Були суттєво збільшені і розширені виробничі потужності компанії. У планах керівництва компанії було збільшення обсягів виробництва для потреб країни, і паралельно з цим налагодження експорту своїх авто за кордон. До середини 80-х років автомобілі Hyundai стали користуватися величезною популярністю в Канаді, що спонукало до попередньої підготовки для виходу на ринок США. До кінця 80-х років щорічно обсяг експорту Hyundai в США становив порядку 1 млн. автомобілів – компанія увійшла в число провідних світових експортерів.

 

На початку 90-х років компанія Hyundai приступила до розробки своїх власних технологій. Вже в 1991 році компанія представила світової громадськості свій перший двигун Alpha. У 1993 році також був випущений двигун Beta. Роком раніше – у 1992 році – компанія презентувала свій концепт-кар Hyundai HCD-I, який своєю появою заклав традицію випуску незмінно оригінальних авто. Компанія почала вести розробки гібридних автомобілів і електромобілів – в цьому вона досягла певних успіхів.

Hyundai Motor Company однією з перших у світі розробила і освоїла технологію використання вдруге переробленої сировини.

 

В 1998 році у час світової фінансової кризи компанія переживала різкий спад споживання на внутрішньому ринку Південної Кореї. Цей рік ознаменувався корпоративною реструктуризацією. Hyundai Motor придбала Asia Motors і поглинула в себе HMS і HPI – завдяки цьому Хюндай Моторс істотно поліпшила свої позиції як на вітчизняному, так і на міжнародному ринку автомобілів. Такі моделі авто, як Hyundai Sonata EF і Hyundai XG були високо оцінені провідними світовими автожурналами, що удостоїли їх найвищими балами. Експорт цих моделей частково покрив збитки, завдані у зв’язку зі спадом на ринку Південної Кореї.

 

У наступному 1999 році компанія Hyundai представила свої 4 нові моделі: Hyundai Accent, Hyundai Centennial, а також оновлені моделі авто Hyundai Coupe і Hyundai Trajet. Останнє авто, до речі кажучи, стало першим кроком на шляху створення власних мінівенів. До кінця цього року обсяги експорту досягли позначки в 701 тисячу автомобілів, що стало новим рекордним досягненням для компанії Хюндай.

 

З початком 2000-х років компанія Hyundai Motor вступила в нову фазу свого розвитку – вона зосередила свої зусилля на зміцненні існуючих позицій та освоєнні якісно нових для себе ринків і напрямів. Так, в 2001 році в індійському місті Ченнай компанія почала виробляти свою нову модель Hyundai Sonata. У цьому ж році турецький завод компанії почав випуск моделі автофургонів Hyundai H-1. На території Китаю був придбаний автозавод Jiangsu Yueda, який згодом був переобладнаний і використаний для потреб південнокорейської компанії.

 

Починаючи з 2002 року компанія Хюндай у тісній співпраці з китайською компанією Beijing Automotive Industry Holding Co. звели новий автозавод і почали випускати автомобілі моделі Beijing-Hyundai. У цілому компанія витратила приблизно 250 млн. доларів на ці цілі. Незабаром тут почали вироблятися моделі Hyundai Sonata, а потім вже і Hyundai Elantra. Необхідно зазначити, що вихід південнокорейської компанії на колосальний внутрішній ринок Китаю протягом досить тривалого періоду часу належав до розряду першочергових завдань, однак ця подія постійно відкладалася, поки КНР не вступила в СОТ.

 

Роком раніше – у 2001 році – компанією Хюндай та німецькою DaimlerChrysler AG було засноване спільне підприємство, що отримало ім’я Daimler Hyundai Truck Corporation. 180 млн. доларів – первинні інвестиції в новостворену компанію.

 

Починаючи з 2004 року, на заводі в південнокорейському місті Ченджу було розпочато виробництво дизелів для німецьких вантажівок – щорічні обсяги випуску становлять трохи більше 100 тисяч одиниць. Цікаво, але факт: компанія Mercedes-Benz вперше у своїй історії виробляє двигуни для власних авто не на власних підприємствах.

 

В даний час компанія Hyundai Motor Company – це провідний гравець світового ринку автомобілів, що динамічно розвивається та з року в рік приємно дивує своїми новинками, якісно новими технологіями та різними розробками.