Статьи и новости

Каталізатори для Honda

Каталізатори для Honda

Японські автомобілі в усьому світі цінуються за свої завжди високі якість, безпеку, зручність і комфорт в процесі їзди. Автомобілі марки Honda – не виняток з цього правила. Автолюбителі України давно оцінили всі переваги машин даної марки перед іншими. До того ж неможна не відзначити той факт, що в даний час по дорогах України, а також по вулицях і проспектах її міст і сіл колесить величезна кількість авто виробництва даної компанії. Спеціально для власників автомобілів Honda компанія «Каталізатор Сервіс» пропонує каталізатори до різних моделей авто, а саме:

 

— каталізатори для Honda Accord (Хонд Акорд), зокрема для Honda Accord Tourer (Хонда Акорд Турер);

 

— каталізатори для Honda Accord USA (Хонда Акорд USA), зокрема для Honda Accord Sedan (Хонда Акорд Седан), Honda Accord Coupe (Хонда Аккорд Купе), Honda Accord Crosstour (Хонда Аккорд Кросстур);

 

— каталізатори для Honda Accord (Хонда Сіті);

 

— каталізатори для Honda Civic (Хонда Сівік), зокрема для Honda Civic 4D (Хонда Сівік 4Д), Honda Civic 5D (Хонда Сівік 5Д), Honda Civic Type R (Хонда Сівік Тайп Р);

 

— каталізатори для Honda Civic USA (Хонда Сівік USA), зокрема для Honda Civic Coupe (Хонда Сівік Купе), Honda Civic Coupe (Хонда Сівік Купе), Honda Civic Sedan (Хонда Сівік Седан), Honda Civic Si Coupe (Хонда Сівік Сі Купе), Honda Civic Si Sedan (Хонда Сівік Сі Седан);

 

— каталізатори для Honda CR-V (Хонда СР-В);

 

— каталізатори для Honda CR-Z (СР-З);

 

— каталізатори для Honda Element (Хонда Елемент), зокрема для Honda Element SC (Хонда Елемент SC);

 

— каталізатори для Honda FCX Clarity (Хонда FCX Клеріті);

 

— каталізатори для Honda FR-V (Хонда ФР-В);

 

— каталізатори для Honda Insight (Хонда Інсайт);

 

— каталізатори для Honda Jazz (Хонда Джаз);

 

— каталізатори для Honda Legend (Хонда Ледженд);

 

— каталізатори для Honda Odyssey (Хонда Одіссей);

 

— каталізатори для Honda Pilot (Хонда Пілот);

 

— каталізатори для Honda S2000 (Хонда С2000).

 

Історія компанії Honda почала писатися в 1946 році – в цей час її заснував японський інженер-винахідник і пристрасний любитель автогонок Соітіро Хонда. Феноменальне ділове чуття, винахідницький талант і нестандартне мислення – все це є безпосередньою причиною того, що в сучасному світі заснована ним компанія незмінно займає провідні позиції на ринку автомобілів і не перестає дивувати своїх численних шанувальників новими розробками.Необхідно відзначити, що Соітіро народився в бідній сім’ї – він не вчився в школі, однак це не завадило йому у віці 16 років стати учнем в автомайстерні в Токіо. Від батька Хонді передалася любов до автотранспорту – він був ковалем. Накопичивши достатню кількість грошей, Соітіро повернувся в рідне місто і відкрив власну майстерню. Це сталося у 1928 році. Через 10 років він заснував свою компанію Tokai Seiki Heavy Industry, яка займалася випуском велосипедів і різних деталей і частин до транспортних механізмів.

 

Друга Світова війна вкрай важко позначилася на економіці Японії, яка була стороною, що програла. В кінці 1945 року Соітіро Хонда продає своє дітище компанії Toyota. Однак через деякий час засновує нову компанію під назвою «Інститут технічних досліджень Хонда»: у перші роки свого існування вона випускала мопеди і двигуни до них. У 1948 році компанія отримала нове ім’я, а саме – Honda Motor Company, яка почала виробляти мотоцикли. Перша мото-модель – Honda Dream Type D – була випущена вже у 1949 році. Через рік, після переїзду в Токіо, була випущена модель Honda Dream Type E, максимум швидкості якої становив 70 км/год.

 

1952 рік – відкриття нового заводу компанії в префектурі Сайтама. Тут же був розроблений новий двигун Cub Type F.

 

1953 рік – були відкриті ще 2 завода, як наслідок було збільшено штат робочого персоналу та організовано профспілку. Компанія здійснює технологічний прорив і починає вести постачання своїх мотоциклів і скутерів на ринок США.

 

До початку 1955 року компанія Honda стала лідером в Японії з виробництва мотоциклів, поглинувши в себе безліч дрібних конкурентів. Команда Honda активно приймає участь у різних гоночних змаганнях.

 

1959 – компанія Honda заслужено є світовим лідером з виробництва мотоциклів. У тому ж році була створена компанія на ринку США American Honda Motor.

 

На початку 60-х років щомісяця Хонда випускає приблизно 100 тисяч мотоциклів різних модифікацій. Відкриваються представництва компанії в Бельгії, Німеччині та Тайвані.

 

1963 рік – компанія Honda представила світовій громадськості свій перший автомобіль, який до того ж був спортивним. Мова йде про модель S500. Через деякий час компанія також випустила свій перший вантажний автомобіль малої вантажності T360.

 

1965 рік – гоночний болід виробництва компанії Honda вперше у своїй історії стає чемпіоном престижних гонок «Формула-1». Відкриваються виробничі представництва компанії в Бельгії, Франції, Великобританії. На ринок Європи починають вестися поставки нової моделі авто S600 і самого потужного і компактного на той час генератора в світі E300.

 

1966 рік – старт випуску компактного сіті-кара N360, спортивної моделі S800.

 

1968 рік – у США був випущений 1-мільйонний мотоцикл Honda. Почалося просування компанії на внутрішні ринки Іспанії та Мексики.

 

1969 рік – відкриваються нові представництва в Австралії, Канаді та США. Почали здійснюватися поставки в Італію.

 

На початку 70-х років компанія відкрила свої представництва в Бразилії, Мексиці. 1972 рік відкрив нову сторінку в історії компанії – була випущена перша модель авто Civic, яка моментально завоювала популярність у покупців практично у всьому світі. Конструювання та випуск економічних автомобілів довели свою життєздатність у розпал нафтової кризи 1974 року – в той час як всі компанії світу суттєво скорочували своє виробництво, Honda, навпаки, збільшувала його.

 

1976 рік – виходить нова модель Accord, яка була найбільш економічним і якісним автомобілем на той час. Це підтвердили численні тести і випробування новинки.

 

1978 рік – старт випуску моделі Honda Prelude. Через рік було відкрито найбільший випробувальний полігон Точігі. До початку 80-х років компанія Honda Motor заслужено перебувала в трійці найбільших світових виробників Японії.

 

1980 рік – старт виробництва нової моделі Honda Ballade. Вже через рік світу були представлені моделі Honda Accord і Honda Vigor. У тому ж році компанія відзначила випуск 5-мільйонного автомобіля. Було розпочато виробництво машин на території США.

 

1985 рік – були випущені моделі Honda Integra, Honda Legend. Компанія відзначила випуск 10-мільйонного автомобіля. До кінця 80-х років модель Honda Accord увійшла в список найпопулярніших авто на території США, а це дорого коштує.

 

На початку 90-х була представлена спортивна модель Honda NSX, яка своєю появою кинула виклик машин Ferrari. Компанія активно розвивається в екологічному напрямку. Були створені дослідні зразки машин, що працюють на сонячних батареях.

 

1996 рік – випускаються нові моделі Honda Logo і Honda Stepwagon. До речі кажучи, перша модель у вигляді своїх досить компактних габаритів дуже популярна в Японії, де з кожним роком чисельність транспорту збільшується стрімкими темпами. В 1998 році компанія з розмахом святкує свій 50-річний ювілей з дати заснування. Роком раніше було відзначено випуск 100-мільйонного мотоцикла.

 

2001 рік – компанія Honda представила на суд світової громадськості нову модель компактного сіті-кара Honda Fit. Оновлена версія моделі Honda Accord в черговий раз була удостоєна титулу однієї з найпопулярніших і найбільш реалізованих автомобілів на ринку США.

 

В даний час компанія Honda – це компанія, що динамічно розвивається, здійснює випуск мотоциклів, легкових автомобілів, різноманітної спецтехніки, потужних двигунів та іншої продукції. Керівництво компанії постійно розробляє і впроваджує на практиці інноваційні технології та нововведення, що стосуються не тільки виробництва авто та мотоциклів: зведення якісно нових екологічно чистих заводів, створення навігаційних систем і багато чого іншого.

 

На сьогоднішній день корпорація Honda – це 119 підприємств, територіально розташованих у 33 країнах земної кулі, які щороку випускають різну продукцію мільйонними тиражами. Компанія Honda заслужено займає 1-е місце в світі з виробництва мотоциклів і при цьому входить у світові топ-10 виробників автомобілів. До того ж не можна не відзначити, що компанія Honda належить до числа тих небагатьох автокомпаній, які не об’єднувалися з іншими автовиробниками в окремі концерни. Honda Motor має достатньо внутрішніх резервів і засобів, що дозволяють їй самостійно здійснювати виробництво автомобілів і мотоциклів.