Статьи и новости

Каталізатори для Chevrolet

Каталізатори для Chevrolet

Автомобілі марки Chevrolet характеризуються великим числом прихильників з числа автовласників України. По дорогах міст та сіл країни роз’їжджає більше, ніж солідна кількість цих автомобілів різних моделей. Спеціально до уваги власників машин даної марки компанія «Каталізатор Сервіс» пропонує продукцію, безпосередньо пов’язану з вихлопною системою, а саме:

 

— каталізатори для Chevrolet Aveo (Шевроле Авео), зокрема для Chevrolet Aveo Hatchback (Шевроле Хетчбек), Chevrolet Aveo Hatchback 3d (Шевроле Хетчбек 3Д), Chevrolet 5d Hatchback(Шевроле Хетчбек 5Д);

 

— каталізатори для Chevrolet Camaro (Шевроле Камаро), зокрема для Chevrolet Camaro Convertible (Шевроле Камаро Конвертибл);

 

— каталізатори для Chevrolet Captiva (Шевроле Каптива);

 

— каталізатори для Chevrolet Cobalt (Шевроле Кобальт), зокрема для Chevrolet Cobalt Coupe (Шевроле Кобальт Купе) і Chevrolet Cobalt Sedan (Шевроле Кобальт Седан);

 

— каталізатори для Chevrolet Corvette (Шевроле Корветт), зокрема для ChevroletCorvette Convertible (Шевроле Корветт Конвертибл), Chevrolet Corvette ZR1 (Шевроле Корветт ЗР1), Chevrolet Corvette Z06 (Шевроле Корветт З06), Chevrolet Grand Sport Coupe (Шевроле Гранд Спорт Купе) і Chevrolet Grand Sport Convertible (Шевроле Гранд Спорт Конвертибл);

 

— каталізатори для Chevrolet Cruze (Шевроле Крузе);

 

— каталізатори для Chevrolet Epica (Шевроле Епіка);

 

— каталізатори для Chevrolet Equinox (Шевроле Эквинокс);

 

— каталізатори для Chevrolet HHR (Шевроле ЕйчЕйчР), зокрема для Chevrolet HHR Panel (Шевроле ЕйчЕйчР Панел);

 

— каталізатори для Chevrolet Impala (Шевроле Імпала);

 

— каталізатори для Chevrolet Lacetti (Шевроле Лачетті), зокрема для Chevrolet Lacetti Hatchback (Шевроле Лачетті Хетчбек), Chevrolet Lacetti Wagon (Шевроле Лачетті Вагон);

 

— каталізатори для Chevrolet Malibu (Шевроле Малібу);

 

— каталізатори для Chevrolet Niva (Шевроле Нива);

 

— каталізатори для Chevrolet Orlando(Шевроле Орландо);

 

— каталізатори для Chevrolet Spark(Шевроле Спарк);

 

— каталізатори для Chevrolet Suburban (Шевроле Субурбан);

 

— каталізатори для Chevrolet Tacuma (Шевроле Такума);

 

— каталізатори для Chevrolet Tahoe (Шевроле Тахо);

 

— каталізатори для Chevrolet Traverse (Шевроле Траверс);

 

— каталізатори для Chevrolet Volt (Шевроле Вольт).

 

Всесвітньо відома нині марка автомобілів Chevrolet була названа на честь свого засновника – Жозефа Луї Шевроле, який народився в 1878 році у франкомовній частині Швейцарії. Перше знайомство з автомобілями, які тільки-тільки почали входити в повсякденний побут людини, відбулося у Франції на початку ХХ століття. У 1905 року Луї емігрував на територію Канади, а через кілька років перебрався в США. Тут він разом зі своїм діловим партнером Дюрантом працював в автомайстерні, названої його ім’ям, а точніше – прізвищам. До речі кажучи, Луї не дуже подобалося це. Через кілька років Шевроле йде з компанії, передавши всі права на авто і використання свого прізвища своєму напарнику.

 

Перший автомобіль під маркою Chevrolet – Classic Six – був випущений в 1911 році. Це була досить солідна, представницька машина, оснащена 6-циліндровим двигуном. У 1914 році була випущена її полегшена версія – Chevrolet Light Six, яка користувалася значним попитом. Саме це і спонукало Дюранта на випуск легких і недорогих авто. Сказано – зроблено: у 1915 році була випущена модель 490, яка коштувала всього 490 доларів, що не набагато більше перевищувала вартість авто «Форд-Т». Починаючи з 1920 року, компанія Chevrolet щорічно виробляла не менше 150 тисяч машин. Втім, концерн General Motors, якому належала компанія, на початку 20-х років переживав далеко не кращі свої часи. У 1927 компанія Ford припинила випуск своєї легендарної моделі T, що дозволило компанії Chevrolet одноосібно перебувати на першому місці, щорічно реалізуючи більш 1 млн. авто.

 

1928 рік – була випущена модель Chevrolet Intrenational Six, яка була оснащена двигуном об’ємом 3,2 л (згодом йому судилося стати основою цілого сімейства моторів, які проводилися протягом 30 років).

 

1933 рік – були випущені моделі Master та Standard, оснащені кузовами з цільного металу.

 

1937 рік – були випущені перші моделі з двигуном об’ємом 3,5 л.

 

Через 4 роки після закінчення Другої Світової війни компанія Chevrolet представила світу свої 2 новинки – це Chevrolet Special та Chevrolet DeLuxe, оснащені старими довоєнними 6-циліндровими двигунами і якісно новими кузовами.

 

1953 рік – була випущена перша для США серійна машина спортивного типу Corvette (Корветт), яка практично відразу завоювала популярність як у американських покупців, так і у цінителів швидких авто з Європи. У новій моделі цього авто, випущеного в 1955 році, максимум швидкості становив 193 км/г. В модифікації 1957 року Chevrolet Corvette (Корветт) досягав швидкості у 214 км/г.

 

Примітно, що 50-ті роки для компанії Chevrolet, так само як і для корпорації GeneralMotors, видалися досить успішними: вперше за всю свою історію частка автомобілів на ринку США перевищила позначку в 50%! Це невипадково, адже корпорація йшла на крок попереду всіх своїх конкурентів, постійно впроваджуючи новітні технології і розробки. В кінці 1958 року побачили світ 3 нові моделі авто – це Chevrolet Biscayne, Chevrolet Bel Air і Chevrolet Impala, які були досить потужними для того часу автомобілями. У 1960 році була випущена модель Chevrolet Corvair, що була компактним і економічним авто.

 

У 1960-ті роки були випущені такі новинки, як Chevrolet Chevy 11 (1962 рік), Chevrolet Cevelle (1963 рік), Chevrolet Malibu (1965 рік), Chevrolet Monte Carlo (1969 рік), Chevrolet Comaro (1966 рік – автомобіль спортивного типу).

 

У 1970-ті роки компанія зробила ставку на компакт-кари, підтвердженням чому служать моделі Chevrolet Vega (1970 рік), оснащена двигуном об’ємом 2,3 л, а також модель Chevrolet Monza (1974 рік), Chevrolet Chevette (1975 рік) з двигуном, об’єм якого становив лише 1,6 л.

 

В 1979 році була випущена модель Chevrolet Citation – це автомобіль, оснащений двигунами потужністю в 92-11 к. с. В 1981 році були випущені перші моделі авто Chevrolet Cavallier, оснащені мотором потужністю 88 к. с. Усе в тому ж 1981 році була випущена перша модель з сімейства Chevrolet Celebrity, що відрізнялася підвищеною комфортабельністю.

 

У 1980-х роках були випущені моделі Chevrolet Beretta та Chevrolet Corsica (1987 рік), Chevrolet Lumina і Chevrolet Lumina APV(1989 рік).

 

Початок 1990-х років ознаменувався випуском машин класичної компоновки – серійні Chevrolet Corvette та Chevrolet Camaro. У період з 1990 по 1996 роки здійснювалося виробництво авто моделі Chevrolet Caprice Classic.

 

Починаючи з 1998 року, лінійка машин компанії Chevrolet включала в себе 11 сімейств авто будь-якого типу і класу. Так, малогабаритний компакт-кар Chevrolet Metro і Chevrolet Prizm, що виготовлялися на спільних американо-японських автопідприємствах. Просторі Chevrolet Cavallier і Chevrolet Malibu у 1994-1996 року оснащувалися більш потужними двигунами. Усе той же 1994 рік ознаменувався виходом якісно нового сімейства Chevrolet Lumina та Chevrolet Monte Carlo, що стали найбільш місткими авто в сімействі авто компанії. Переважна більшість машин характеризується класичною компоновкою із задніми або з усіма провідними колесами.

Останнє покоління автомобілів спортивного типу Chevrolet Camaro з’явилося в 1992 році – швидкісний максимум становив 255 км/г. Chevrolet Corvette модифікації 1997 року вже оснащувався потужним двигуном, що дозволяв розвивати максимальну швидкість до 280 км/г. В кінці 90-х — початку 00-х компанія випустила ціле сімейство багатоцільових повнопривідних автомобілів: Chevrolet Tracker, Chevrolet Vitara, а також потужні моделі Chevrolet Blazer і Chevrolet Tahoe.

Для вітчизняних ж автовласників і любителів всього, що пов’язане з «залізними кіньми» особливий інтерес представляють наступні моделі: Chevrolet Aveo, Chevrolet Epica, Chevrolet Lacetti та інші моделі авто, які відмінно зарекомендували себе на дорогах України, незважаючи на часто незадовільний їх стан. Доказ тому – стабільно високий попит.