Статьи и новости

Каталізатори для Bentley

Каталізатори для Bentley

Компанія «Каталізатор Сервіс» пропонує до уваги всіх зацікавлених автовласників каталізатори для Bentley. На дорогах України і Києва зокрема в даний час роз’їжджає велика кількість цих всесвітньо відомих британських автомобілів, а тому каталізатори для Bentley, що пропонує наша компанія, будуть вельми доречні. У нас ви завжди зможете придбати наступний товарний асортимент:

 

— каталізатори для Bentley Azure(Бентлі Азуре);

 

— каталізатори для Bentley Brooklands(Бентлі Бруклендс);

 

— каталізатори для Bentley Continental Flying Spur (Бентлі Контінентал Флаинг Спур);

 

— каталізатори для Bentley Continental GT (Бентлі Контінентал ГТ);

 

— каталізатори для Bentley GTC (Бентлі Контінентал ГТС);

 

— каталізатори для Bentley Continental Supersports (Бентлі Континентал Суперспортс);

 

— каталізатори для Bentley Mulsanne (Бентлі Мулсанне).

 

Представлені у нас каталізатори для Bentley — це завжди висока якість здійснення функцій, покладених на дані технічні пристрої. Фахівці компанії «Каталізатор Сервіс» володіють більш ніж достатнім досвідом здійснення установки, ремонту і заміни каталізатора на Bentley. Оперативність виконання поставлених завдань, незалежно від рівня їх складності, великий асортимент представленої продукції в поєднанні з ціновою доступністю наших послуг є більш ніж переконливими доказами нашого професіоналізму.

 

Автомобілі Bentley майже протягом 100 років є символом високої якості, комфорту і заможності їхніх власників. Англійська аристократична манірність, елегантність у поєднанні з передовими технологіями є привабливими для багатьох автолюбителів з усього світу, в тому числі і з України.

 

Історія всесвітньо відомої компанії-виробника машин BentleyCars, Ltd. почала писатися в далекому 1919 році. Засновник компанії Уолтер Бентлі спочатку планував випуск ексклюзивних елітних автомобілів для сильних світу цього і для тих, хто бажав підкреслити свій особливий статус у суспільстві. Восени того ж року на Лондонській автовиставці була представлена модель 3L, яка викликала шквал схвальних зауважень та відгуків. Незважаючи на це виробництво 3L було розпочато лише у 1921 році. До речі кажучи, починаючи з 1920 року всі авто компанії маркувалися, як BigSix.

 

Засновник компанії Уолтер Бентлі мріяв, щоб автомобілі його виробництва були всесвітньо визнаними лідерами у всіляких гоночних змаганнях – у зв’язку з цим особливо пильна увага приділялася постійному вдосконаленню технічних характеристик машин, що випускаються.

 

У 1928 році світу була представлена модель Bentley6.5L та її спортивна модифікація – BentleySpeedSix, які аж до 1930 року випускалися лімітованими партіями. Необхідно відзначити, що в період з 1928 по 1930 рр. ця модель тричі ставала переможцем престижних Бруклендських автоперегонів.

 

1930 рік ознаменувався стартом випуску найдорожчої і престижною серії авто – мова йде про легендарну модель Bentley8L. Незважаючи на величезний споживчий попит на авто Bentley, в 1930 році компанія увійшла до складу іншого британського виробника машин класу люкс – Rolls-Royce. Слід зазначити, що при цьому Bentley ані трохи не програла – швидше, навпаки, виграла: Bentley займали лідируючі позиції на ринку елітних авто Британії. В назві авто з’явилася приставка SS Cars, що означало безшумність і спортивність.

У 1933 році світу була представлена модель – спільний з Rolls-Royce проект Bentley3.5 L. В 1936 році було дано старт виробництву моделі 4.5 L, основою для якої були авто Rolls-Royce 20/25HP і 25/30НР.

 

Друга Світова війна внесла свої корективи в плани компанії Bentley – так, заводські потужності були перенесені на північ Британії через загрози бомбардувань авіації нацистської Німеччини. У післявоєнний період практично всі випущені моделі Бентлі були схожі на Роллс-Ройс, за винятком одного нюансу: власник Роллс-Ройса незмінно знаходився на пасажирському сидінні, а власник Бентлі завжди за кермом. У 1952 році була представлена нова модель швидкісного серійного седана – мова йде про 2-дверний Bentley Continental.

 

1955 рік в історії компанії ознаменувався стартом виробництва якісно нової серії Bentley S, яка за своєю суттю стала підсумком процесу уніфікації технічних характеристик, властивих 2-м автобрендам: так, модель Bentley S1 стала повною копією Rolls-Royce Silver Wraith. У 1963 році було дано старт виробництва моделі Bentley S3, а вже через 2 роки було запущено виробництво моделі Bentley T, що користувалась особливою популярністю у цінителів якісних авто.

 

Каталізатор вихлопних газів (каталізатор «Мерседес») – це потрібна деталь, що дає залізному коню марки Mersedes довгу роботу.

 

Машина також включає в себе гофру автомобільну (гофра Shkoda), яка забезпечує довговічну діяльність вихлопної системи.

Каталізатор вихлопних газів (каталізатор «Лексус») є необхідною деталлю, що забезпечує автомобілю марки «Лексус» довговічну діяльність.

 

Також ознайомтесь (каталізатор «Ауді») – потрібна деталь, що забезпечує автомобілю марки «Ауді» безвідмовну роботу.

 

Є (каталізатор Mazda), який є важливою деталлю, що забезпечує машині марки «Мазда» потрібну продуктивність.

 

Читайте (каталізатор «Форд») цікаву інформацію про деталь, що дає машині марки «Форд» високу працездатність.

 

70-ті роки видалися знаковими для компанії Bentley: було розпочато серійне виробництво автомобілів з турбонаддувом – мова йде про моделі Mulsanne і Turbo R. Не можна не відзначити, що модель Bentley Mulsanne Turbo практично одноголосно була визнана експертами одним з найкращих седанів за всю історію людства.

 

У 1980 році відбулася прем’єра моделі Bentley Mulsanne, а вже через 2 роки була випущена її модифікована версія з турбонаддувом потужністю в немислимі для того часу 300 к. с. Незабаром був створений полегшений варіант автомобіля Bentley Eight.

 

Незважаючи на візуальну схожість з автомобілями Rolls-Royce, єдиною моделлю Bentley, яка залишалася унікальною і неповторною є саме Bentley Continental. У 1991 році було розпочато виробництво моделі Bentley Continental-Azure, а вже через 5 років були випущені якісно нові моделі – Bentley Continental R і Bentley Continental T. У 1996 році було дано старт серійному виробництву моделі Bentley Azure. 1997 рік ознаменувався появою Bentley Turbo RT.

 

В 1998 році компанія Bentley стає невід’ємною частиною німецького автогіганта VolkswagenAG. У тому ж році на спеціалізованій автовиставці в Турині була представлена одна з найпопулярніших і до сьогодення моделей Bentley Arnage. Ця модель в наш час випускається у 2-х модифікаціях, а саме: Green Label та Red Label. У 2000 році був представлений кабріолет Bentley Azure, а вже через рік – Bentley EXSpeed8 був представлений на спеціалізованому автосалоні в Детройті.