Статьи и новости

Каталізатори для Audi

Каталізатори для Audi

Компанія «Каталізатор Сервіс» пропонує всім зацікавленим громадянам каталізатори для Audi різних моделей і модифікацій. У нас ви завжди зможете знайти наступний товарний асортимент:

 

— каталізатори для Audi A1 (Ауді А1);

 

— каталізатори для Audi A3 (Ауді А3), в тому числі і для Audi A3 Sportback (Ауді А3 Спортбек), Audi A3 Cabriolet (Кабріолет Ауді А3);

 

— каталізатори для Audi A4 (Ауді А4);

 

— каталізатори для Audi A4 Allroad Quattro (Ауді А4 Олроад Кваттро);

 

— каталізатори для Audi A5 (Ауді А5), в тому числі і для Audi A5 Coupe (Ауді А5 Купе), Audi A5 Sportback (Ауді А5 Спортбек), Audi A5 Cabriolet (Ауді А5 Кабріолет);

 

— каталізатори для Audi A6 (Ауді А6), в тому числі і для Audi A6 Avant (Ауді А6 Авант);

 

— каталізатори для Audi A6 Allroad Quattro (Ауді А6 Олроад Кваттро);

 

— каталізатори для Audi A7 Sportback (Ауді А7 Спортбек);

 

— каталізатори для Audi A8 (Ауді А8), в тому числі і для W12 Quattro Audi (Ауді А8 Кваттро), Audi A8 (Ауді А8), Audi A8 W12 (Ауді А8 В12);

 

— каталізатори для Audi Q3 (Ауді Кью 3);

 

— каталізатори для Audi Q5 (Ауді Кью 5);

 

— каталізатори для Audi Q7 (Ауді Кью 7), в тому числі і для Audi Q7 V12 TDI Quattro (Ауді Кью 7 ТДІ Кваттро);

 

— каталізатори для Audi R8 (Ауді Р8), в тому числі і для Audi R8 Coupe 4.2 V8 FSI Quattro (Ауді Р8 Купе 4.2 В8 ФСІ Кваттро), Audi R8 Coupe 5.2 V10 FSI Quattro (Ауді Р8 Купе 5.2 В10 ФСІ Кваттро), Audi R8 Spider (Ауді Р8 Спайдер), Audi R8 GT (Ауді Р8 ГТ);

 

— каталізатори для Audi RS3 Sportback (Ауді РС3 Спортбек);

 

— каталізатори для Audi RS5 Coupe (Ауді РС5 Купе);

 

— каталізатори для Audi RS6 (Ауді РС6), в тому числі і для Audi RS6 Avant (Ауді РС6 Авант);

 

— каталізатори для Audi S3 (Ауді С3), в тому числі і для Audi S3 Sportback (Ауді С3 Спортбек);

 

— каталізатори для Audi S4 (Ауді С4), в тому числі і для Audi S4 Avant (Ауді С4 Авант);

 

— каталізатори для Audi S5 (Ауді С5), в тому числі і для Audi S5 Coupe (Ауді С5 купе), Audi S5 Sportback (Ауді С5 Спортбек), Audi S5 Cabriolet (Ауді С5 Кабріолет);

 

— каталізатори для Audi S6 (Ауді С6), в тому числі і для Audi S6 Avant (Ауді С6 Авант);

 

— каталізатори для Audi S8 (Ауді С8);

 

— каталізатори для Audi TT (Ауді ТТ), в тому числі і для Audi TT Coupe (Ауді ТТ Купе), Audi TT Roadster (Ауді ТТ Роадстер);

 

— каталізатори для Audi TTS (Ауді ТТС), в тому числі і для Audi TTS Coupe (Ауді ТТС Купе), Audi TTS Roadster (Ауді ТТС Роадстер).

 

Компанія «Каталізатор Сервіс» незмінно гарантує високу якість своєї продукції, що реалізується. Наші фахівці володіють більш ніж солідним досвідом здійснення різних процедур, пов’язаних з каталізаторами, а саме: встановлення, заміна, ремонт. Ми присутні на ринку вихлопних систем України і Києва зокрема, починаючи з далекого 2003 року – за цей час нашими послугами скористались тисячі автовласників Audi!

 

Неперевершено висока якість німецьких автомобілів давно стала своєрідною притчею во язицех, про неї не говорив тільки лінивий або байдужий до автомобілів. Автомобілі Audi – це незмінно висока якість, комфорт їзди і стильний зовнішній вигляд, який постійно привертає до себе увагу з боку перехожих та водіїв інших марок авто.

 

Історія всесвітньо відомої компанії почалася в далекому 1909 році – її засновником став інженер-механік Август Хорьх, який спочатку дав своєму дітищу власне ім’я Horch. Втім, колишні ділові компаньйони Августа були проти цього, і з тиском суду він перейменував компанію в Audi. Перший автомобіль молода компанія випустила вже через рік – в 1910 році під назвою Audi-A, оснащений 4-циліндровим двигуном об’ємом 2,6 літра. У 1911 році була випущена наступна модель авто – Audi-B.

 

У 1912 році було випущено перший автомобіль нової моделі Audi-C. Необхідно відзначити, що цей автомобіль брав участь у автомобільних гонках в Альпійських горах і показав дуже непоганий результат.

 

У наступні роки справи в компанії Audi настільки йшли з рук геть погано, що в кінцевому підсумку її купила автомобільна компанія-конкурент DKW. З приходом до влади нацистської партії і початком економічної кризи у 1932 році було створено автоконцерн під назвою AutoUnion, що складався з 4-х компаній: Audi, DKW, Ногсһ та Wanderer. Так з’явився сучасний символ компанії Audi – об’єднані 4 кільця.

 

Після створення концерну були випущені 2 моделі автомобілів під ім’ям Audi Front, оснащені переднім приводом і двигуном від Wanderer. Необхідно відзначити, що легкові авто користувалися особливою популярністю у верхівки нацистської партії Німеччини, внаслідок чого після Другої Світової війни компанії, що входили до складу концерну, були фактично націоналізовані державою. Так, в 1949 році концерн Auto Union був реорганізований і заморожений.

 

У 1958 році корпорація Daimler-Benz AG придбала у держави контрольний пакет Auto Union, що викликало у багатьох, м’яко кажучи, подив, адже корпорація не мала наміру розвивати своє придбання…

У 1964 році новим власником AutoUnion став німецький автогігант Volkswagen, який практично вдихнув нове життя в компанію Audi. Незабаром під маркою Audi після майже 20-річної перерви був випущений якісно новий передньопривідний автомобіль. До початку 1968 року Audi могла похвалитися великим модельним рядом своїх авто, які успішно продавалися на ринку.

У 1968 році світ побачив новинку компанії – модель Audi100, в якій були реалізовані інноваційні інженерні рішення того часу. Інженерами компанії вперше було застосовано повний привід на всі 4 колеса, чого раніше не було. Слід відзначити, що керівництво компанії вважало цей напрямок досить перспективним і стало його використовувати у своїх подальших розробках.

 

Аж до настання 1980 року компанія Audi нічим особливим не відрізнялася – так було до Женевського автосалону, на якому Audi презентувала свою нову модель AudіQuattro. Цей автомобіль справив справжній фурор серед публіки. Не можна не сказати, що в цьому легковому авто було вперше реалізовано принцип повного приводу, що раніше використовувався виключно на тягачах і великовагових вантажних автомобілях.

 

Вже в 1990 році компанія Audi випустила свою чергову новинку – нею стала модель Audi100. Восени 1994 року світовій публіці була представлена чергова новинка – модель Audi A4, яка за своєю суттю була модернізованим нащадком моделі Audi80. У наступні роки компанія модернізувала старі моделі авто і випускала якісно нові – особливу увагу до себе привертає Audi A8, яка стала відправною точкою для цілого сімейства таких автомобілів, як Audi RS2 Avant, Audi S4, Audi A6, Audi TT та багатьох інших.

 

Представлений у 2008 році у рамках Паризького Автошоу автомобіль Audi R8 приємно вразив присутню публіку і автопрессу не тільки своїм привабливим зовнішнім виглядом, але і значними технічними характеристиками.

 

В даний час компанія Audi є невід’ємною складовою німецького автогіганта Volkswagen та одним з лідерів світової автомобільної промисловості. Високий рівень надійності німецької збірки, привабливий зовнішній вигляд і постійне застосування передових інженерних конструкцій є причиною величезного попиту на автомобілі Audi у автолюбителів з України.