Статьи и новости

Каталізатори для Альфа Ромео в Києві за ціною виробника

Каталізатори для Альфа Ромео в Києві за ціною виробника

Компанія «Каталізатор Сервіс» пропонує до уваги власників автомобілів марки Alfa Romeo каталізатори незмінно високої якості, які будуть чудово виконувати покладені на них функції, а саме – фільтрація відпрацьованих вихлопних газів вашого авто. В товарному асортименті магазину «Каталізатор Сервіс» ви завжди можете знайти:

 

— каталізатори для Alfa Romeo 147 (Альфа Ромео 147);

 

— каталізатори для Alfa Romeo 159 (Альфа Ромео 159), зокрема для Alfa Romeo 159 Sportwagon (Альфа Ромео 159 Спортвагон);

 

— каталізатори для Alfa Romeo 8C(Альфа Ромео 8С), зокрема для Alfa Romeo 8C Competizione (Альфа Ромео 8С Компетиционе) і для Alfa Romeo 8C Spider (Альфа Ромео 8С Спайдер);

 

— каталізатори для Alfa Romeo Brera (Альфа Ромео Брера);

 

— каталізатори для Alfa Romeo Giuletta (Альфа Ромео Джульєтта);

 

— каталізатори для Alfa Romeo GT (Альфа Ромео ГТ);

 

— каталізатори для Alfa Romeo MiTo (Альфа Ромео Міто);

 

— каталізатори для Alfa Romeo Spider (Альфа Ромео Спайдер).

 

Фахівці компанії «Каталізатор Сервіс» в максимально стислі терміни проведуть заміну, ремонт і встановлення каталізатора для Alfa Romeo. Багатий досвід, наявність необхідних знань, доступність цін – всім цим характеризується наша компанія. Починаючи з далекого 2003 року – року заснування «Каталізатор Сервіс» — нашими послугами скористалися тисячі столичних автовласників Alfa Romeo і інших марок авто.

 

Італійські автомобілі марки Alfa Romeo незмінно користуються певним попитом у автолюбителів з України. Відмінні технічні показники, високий рівень комфорту і зручності при їзді, а також постійно оновлюваний компанією модельний ряд машин – все це вкупі є безпосередніми причинами любові українських автолюбителів до машин Alfa Romeo.

 

Історія цієї італійської компанії-виробника машин почала писатися більше 100 років тому – в далекому 1906 році француз Олександр Даррак відкрив філію, що спеціалізувалася на складанні автомобілів. На жаль, з бізнесом не заладилося, і компанію довелося закрити. У 1909 році Даррак переніс свою компанію на північ Італії, а саме – у провінцію Ломбардія, що в безпосередній близькості від Мілана. Вже 1 червня 1910 року завдяки ентузіазму директора компанії Уго Стел були випущені двигуни 24HP і 12HP, якими згодом стали оснащуватися автомобілі компанії. До речі, в червні 1910 року компанія була названа, як ALFA (Anonima Lombarda Fabbrica Automobili).

 

Каталізатор вихлопних газів (каталізатор «Мерседес») – це потрібна деталь, що дає залізному коню марки Mersedes довгу роботу.

 

Машина також включає в себе гофру автомобільну (гофра Shkoda), яка забезпечує довговічну діяльність вихлопної системи.

Каталізатор вихлопних газів (каталізатор «Лексус») – необхідна деталь, що забезпечує автомобілю марки «Лексус» довговічну діяльність.

 

Також ознайомтесь (каталізатор «Ауді») – потрібна деталь, що забезпечує автомобілю марки «Ауді» безвідмовну роботу.

 

Є (каталізатор Mazda), який є важливою деталю та забезпечує машині марки «Мазда» потрібну продуктивність.

 

Читайте (каталізатор «Форд») цікаву інформацію про деталь, що дає машині марки Форд високу працездатність.

 

Цікаво, але факт: на емблемі компанії присутній величезний жук, що раніше був символом Мілана. Ще одним її елементом є червоний хрест на білому тлі – символ могутності.

 

Справи в компанії йшли, але все ж не так, як це хотілося б – у 1915 році новим власником компанії ALFA стає Ніколо Ромео, який незабаром подарував їй своє ім’я. Так ім’я компанії отримала свій нинішній вигляд – Alfa Romeo. Автомобілі компанії для того часу відрізнялися своєю швидкохідністю, для підтвердження чого вони із завидною постійністю брали участь в різних гоночних змаганнях. Першим автомобілем компанії є модель 24 HP, яка розвивала немислиму для початку XX століття швидкість – 100 км/г.

 

У 1920 році Alfa Romeo представив своє нове дітище – ним стала модель Torpedo 20-30 HP. У тому ж році головним конструктором компанії Джузеппе Мерозі був створений справжній шедевр в світі автомобілів – модель Alfa Romeo RL, яка стала пріоритетним автомобілем заводу, розташованого в місті Портелло. На міжнародній автовиставці в Лондоні навіть манірні англійці назвали це авто «маленьким Rolls-Royce». Необхідно відзначити, що виробництво цієї моделі здійснювалося аж до настання 1927 року – всього ж в цілому було випущено приблизно 2631 примірників.

 

На початку 1923 року в компанію Alfa Romeo приходить конструктор Вітторіо Яно, який раніше працював у всесвітньо відомій компанії Fiat. Буквально через 5 місяців він представив на суд публіки новий гоночний автомобіль P2. Саме це авто у 1925 році виграло чемпіонат світу. У тому ж 1925 році була випущена модель Alfa Romeo 6C 1500, в якій було використано все краще від P2. У 1927 році компанія також почала здійснювати виробництво вантажних автомобілів, авіаційних і дизельних моторів.

 

Початок 30-х років ознаменувалися істотним збільшенням обсягу випущених автомобілів – в результаті були відкриті офіційні представництва та сервісні центри компанії в таких країнах, як Австрія, Англія, Бельгія, Угорщина, Іспанія, Франція, Швеція, Чехія. Виробничі потужності компанії в Італії модернізуються сучасним обладнанням, налагоджується серійне виробництво вантажних автомобілів і пасажирських автобусів. У 1939 році було випущено автомобіль 6C 2500, що залишив свій помітний слід в історії компанії. Для армійських потреб Alfa Romeo багаторазово збільшує обсяги виробництва авіаційних двигунів. У цьому ж році було дано старт будівництву нового заводу, розташованого в місті Помільяно д’арк.

 

Повоєнні роки і важке економічне становище Італії позначилося на компанії Alfa Romeo. Проте вже у 1950 році світ побачив нову модель – Alfa Romeo 159, яка зовні дещо виглядала як 6C 2500, а ось її двигун був істотно модернізований. Восени того ж року на міжнародному автосалоні в Парижі публіці був представлений автомобіль Alfa Romeo 1900, здатний розвивати швидкість до 150 км/г. Через 2 роки було дано старт виробництву його модифікацій, а саме — Alfa Romeo 1900 Coupe і Alfa Romeo 1900 Spider.

 

У 50-х роках заводи Alfa Romeo переходять на серійне конвеєрне виробництво. У цей час компанія представила світу такі моделі, як Giulietta Sprint, Giulietta Berlina, Sprint, Sprint Veloce, Spider, Spider Veloce. Були відкриті представництва компанії у Бразилії та Мексиці, ПАР та Іспанії.

 

60-ті роки пройшли під знаком збільшення обсягу виробництва, подальшої модернізації обладнання та розширення модельного ряду компанії. Так, у 1962 році було розпочато виробництво моделі Alfa Romeo Giulia TI. У 1965 році спеціально для участі у гоночних змаганнях була створена модель Alfa Romeo GTA (Grand Turismo Alleggerita).

 

70-ті роки пройшли під знаком регулярних перемог машин компанії у різних гоночних змаганнях. У 1983 році спільно з японською компанією Nissan було випущено автомобіль Alfa Romeo Nissan Automobil. З 1986 року компанія увійшла до складу концерну Fiat, зберігши свій характерний зовнішній вигляд і технології.

 

У період 90-х – 00-х років були випущені нові моделі Alfa Romeo Spider, GTA, Alfa Romeo 166 GTA і Sportwagon GTA.

 

Починаючи з 2000 року і по даний час, компанія Alfa Romeo не втомлюється дивувати своїми новинками, які завжди втілюють в собі передові технології і розробки конструкторів компанії.