Статьи и новости

Каталізатор для Toyota

Каталізатор для Toyota

Українські автолюбителі давно по достоїнству оцінили всі переваги, якими володіють автомобілі модельного ряду японського автоконцерну Toyota. Непрямим підтвердженням тому є постійна присутність його машин у списку найпопулярніших авто на ринку України.

 

Одним з невід’ємних компонентів сучасних автомобілів є каталізатори, функціональним призначенням яких виступає фільтрація відпрацьованих вихлопних газів, що містять в собі величезну кількість різних токсичних речовин. Для того, щоб вихлопна труба вашого чотириколісного «японського» улюбленця не диміла, завдаючи непоправної шкоди довкіллю, компанія «Каталізатор Сервіс» пропонує вашій увазі каталізатори для Toyota незмінно високої якості, які чудово справляються з покладеними на них функціями.

 

У нас ви завжди зможете знайти наступний товарний асортимент:

 

— каталізатори для Toyota 4Runner (Тойота 4Раннер);

 

— каталізатори для Toyota Auris (Тойота Ауріс);

 

— каталізатори для Toyota Avalon (Тойота Авалон);

 

— каталізатори для Toyota Avensis (Тойота Авенсіс);

 

— каталізатори для Toyota Aygo (Тойота Ауго);

 

— каталізатори для Toyota Camry (Тойота Кемрі);

 

— каталізатори для Toyota Corolla (Тойота Королла);

 

— каталізатори для Toyota FJ Cruiser (Тойота ФДжей Круізер);

 

— каталізатори для Toyota Hiace (Тойота Хиаче);

 

— каталізатори для Toyota Highlander (Тойота Хайлендер);

 

— каталізатори для Toyota Hilux (Тойота Хайлюкс);

 

— каталізатори для Toyota iQ (Тойота Айкью);

 

— каталізатори для Toyota Land Cruiser (Тойота Ленд Крузер);

 

— каталізатори для Toyota Land Cruiser Prado (Тойота Ленд Крузер Прадо);

 

— каталізатори для Toyota Matrix (Тойота Матрикс);

 

— каталізатори для Toyota Prius (Тойота Пріус);

 

— каталізатори для Toyota RAV4 (Тойота РАВ4);

 

— каталізатори для Toyota Sequoia (Тойота Секвойя);

 

— каталізатори для Toyota Sienna (Тойота Сієнна);

 

— каталізатори для Toyota Tundra (Тойота Тундра);

 

— каталізатори для Toyota Urban Cruiser (Тойота Урбан Крузер);

 

— каталізатори для Toyota Venza (Тойота Вінця);

 

— каталізатори для Toyota Verso (Тойота Версія);

 

— каталізатори для Toyota Yaris (Тойота Яріс).

 

Фахівці компанії «Каталізатор Сервіс» володіють солідним досвідом встановлення, заміни та ремонту каталізаторів для автомобілів марки Toyota, незалежно від рівня складності робіт.

 

Автомобілі виробництва японської корпорації Toyota відомі у всьому світі завдяки своєму незмінно стильному зовнішньому вигляду, високому рівню надійності, яка ідеально поєднується з невибагливістю в обслуговуванні, і неперевершеною якістю сервісного обслуговування.

 

Втім, мало хто знає, що на початку свого існування нині всесвітньо відома автокорпорація Toyota не мала абсолютно ніякого відношення до виробництва автомобілів. У даний час роком заснування компанії прийнято вважати далекий 1933 рік – саме тоді був заснований автомобільний департамент компанії Toyoda Automatic Loom Works, що у той час мала безпосереднє відношення до текстильної промисловості. Головою нового департаменту компанії став Кіічіро Тойода – старший син власника компанії Сакічі Тойоди.Саме йому судилося завоювати світову прихильність і славу автомобільної марки Toyota.

 

Перший пасажирський автомобіль компанія Toyota випустила у 1935 році – «первісток» отримав ім’я Model A1, яке згодом було замінено на більш прозаїчне АА. У тому ж році була випущена перша вантажівка Toyota – Model G1. Уже через рік виробництво легковика АА було поставлено на потік, а у 1937 році компанія вперше експортувала свою вантажівку – 4 примірники були відправлені у Північний Китай. Наприкінці 1937 року автомобільний департамент було перетворено в окрему компанію під назвою Toyota Motor Co., Ltd.

 

По закінченню Другої Світової війни компанія Toyota будучи резидентом Японії, яка була стороною, що програла, переживала дуже скрутні часи. Незважаючи на важкі економічні умови у країні, у 1950 році була випущена нова модель авто – нею стала Toyota Model SA. Необхідно відзначити, що саме тоді компанія пережила єдиний у своїй історії страйк робітників, які вимагали поліпшення існуючих умов праці. Наприкінці 50-х років керівником одного з підрозділів компанії Таічі Оно була розроблена і успішно впроваджена на практиці система «канбан», яка дозволила істотно скоротити всі види втрат – як матеріальних, так і нематеріальних.

 

Після 2-х років – у 1952 році помирає засновник компанії Кіічіро Тойода. До цього часу автоконцерн успішно подолав економічну кризу, почався період його розквіту. Почали створюватися якісно нові моделі авто, однією з яких була перша модифікація популярного у наш час позашляховика Land Cruiser. Компанія зробила спробу вийти на ринок США, однак вона закінчилася фіаско.

 

1962 рік став знаковим для компанії: Toyota випустила економну модель Publica, яка практично відразу ж стала популярною. Також був відзначений випуск мільйонного авто. Компанія активно розвиває свою дилерську мережу у Америці, Європі та Азії. Що стосується США, у 1965 році сюди було налагоджено експорт моделі Corona, яка користувалася величезним попитом – вона стала найпопулярнішим японським авто на іноземному ринку. Через рік було дано старт випуску ще однієї популярної і по сьогоднішній день моделі Corolla.

 

70-ті роки ознаменувалися випуском цілого ряду якісно нових моделей Toyota – серед них Carina, Celica, Mark II, Sprinter, Tercel. До речі, остання модель стала першим передньопривідним авто у японської автопромисловості. У 1972 році компанія відзначила випуск 10-мільйонного автомобіля.

 

До початку 80-х років компанія Toyota займала 1-е місце в Японії і 3-є місце у світі за обсягом випущених автомобілів. У 1982 році була випущена перша модель популярного і по сьогоднішній день автомобіля Camry. Починаючи з 1983 року японська компанія налагодила випуск своїх автомобілів на виробничих потужностях General Motors, з якою було підписано відповідну угоду. У 1986 році з заводського конвеєра зійшов 50-мільйонний автомобіль Toyota. Наприкінці 80-х було запущено серійне виробництво таких моделей, як 4Runner, Corolla, Corsa. У 80-ті роки компанія Toyota створила підрозділ Lexus, де випускала розкішні дорогі авто підвищеного комфорту.

 

У 90-х роках компанія продовжила свій інтенсивний розвиток. Так, у 1997 році була випущена модель Prius, оснащена гібридним двигуном. Цьому послугував стрімкий розвиток екологічних стандартів. У 90-х роках був випущений 70-мільйонний автомобіль Toyota. У цей же час світ побачив такі моделі, як Avensis, Land Cruiser 100, нове покоління RAV-400 і багато інших, не менш відомих. 1999 рік ознаменувався випуском 90-мільйонного автомобіля Toyota.

 

У даний час компанія Toyota, поза всяким сумнівом, є одним з лідерів світового авторинку, щорічно випускаючи приблизно 5,5 мільйонів авто різних моделей і модифікацій. Японський автоконцерн продовжує активно розвиватися і розширювати свій модельний ряд.