Статьи и новости

Каталізатор для BMW 1, 2, 3, 5, 6, 7, m3, m5, m6, X і Z серії

Каталізатор для BMW 1, 2, 3, 5, 6, 7, m3, m5, m6, X і Z серії

Увазі численних цінителів і шанувальників всесвітньо відомих німецьких автомобілів марки BMW компанія «Каталізатор Сервіс» рада запропонувати величезний асортимент різної продукції для вихлопних систем ваших «залізних коней», а саме:

 

— каталізатори для BMW 1 Series (БМВ 1 серія), зокрема для BMW 1 Series 3-дверний (БМВ 1 серія 3-дверний), BMW 1 Series 5-дверний (БМВ 1 серія 5-дверний);

 

— каталізатори для BMW 1 Series M (БМВ 1 серія М), зокрема для BMW 1 Series M Coupe (БМВ 1 серія М Купе);

 

— каталізатори для BMW 3 Series (БМВ 3 серія), зокрема для BMW 3 Series Sedan (БМВ 3 Серія Седан) і BMW 3 Series Coupe (БМВ 3 Серія Купе);

 

— каталізатори для BMW 5 Series (БМВ 5 Серія), зокрема для BMW 5 Series Sedan (БМВ 5 Серія Седан) і BMW 5 Series Touring (БМВ 5 Серія Турінг);

 

— каталізатори для BMW 6 Series (БМВ 6 Серія), зокрема для BMW 6 Series Coupe (БМВ 6 Серія Купе) і BMW 6 Series Cabrio (БМВ 6 Серія Кабріо);

 

— каталізатори для BMW 7 Series (БМВ 7 Серія);

 

— каталізатори для BMW M3 (БМВ М3), зокрема для BMW M3 Sedan (БМВ М3 Седан) і BMW M3 Coupe (БМВ М3 Купе);

 

— каталізатори для BMW M5 (БМВ М5), зокрема для BMW M5 Sedan (БМВ М5 Седан) і BMW M5 Touring (БМВ М5 Турінг);

 

— каталізатори для BMW M6 (БМВ М6), зокрема для BMW M6 Coupe (БМВ М6 Купе) і BMW M6 Cabrio (БМВ М6 Кабріо);

 

— каталізатори для BMW X1 (БМВ Х1);

 

— каталізатори для BMW X3 (БМВ Х3);

 

— каталізатори для BMW X5 (БМВ Х5);

 

— каталізатори для BMW X5 M (БМВ Х5 М);

 

— каталізатори для BMW X6 (БМВ Х6);

 

— каталізатори для BMW X6 M (БМВ Х6 М);

 

— каталізатори для BMW Z4 (БМВ Зет4), зокрема для BMW Z4 Roadster (БМВ Зет4 Роадстер) і BMW Z4 Coupe (БМВ Зет4 Купе).

 

Предтечею всесвітньо відомої компанії BMW, назва якої розшифровується як Bayerische Motoren Werke («Баварські моторні заводи») стали 2 крихітні авіамоторні фірми, засновані у далекому 1913 році на північній околиці Мюнхена Карлом Раппом і Густавом Отто. Останній, до речі, був сином творця двигуна внутрішнього згоряння Ніколауса Августа Отто. З початком Першої світової війни компанії прийняли рішення об’єднатися у єдину структуру. Таким чином, у Мюнхені у липні 1917 року була створена компанія BMW, яка спеціалізувалася на випуску моторів для потреб авіації.

 

За результатами Версальського мирного договору Німеччині, як програла у бойових діях на боці, було заборонено виробляти авіадвигуни. Компанія BMW, що випускала тільки цю продукцію, виявилася на межі банкрутства. Втім, Рапп і Отто перепрофілювали власне дітище на випуск двигунів для мотоциклів, а незабаром компанія почала виробництво і самих мотоциклів. 1923 року було випущено перший мотоцикл R23, який відразу ж завоював визнання у світової спільноти завдяки своїм показникам швидкості.

 

Каталізатор вихлопних газів (каталізатор «Мерседес») – це потрібна деталь, що забезпечує залізному коню марки Mersedes стабільну діяльність.

 

Залізний кінь також має гофру автомобільну (гофра Shkoda), яка забезпечує довговічну роботу вихлопної системи.

Нейтралізатор вихлопних газів (каталізатор «Лексус») – це потрібна деталь, що забезпечує авто марки «Лексус» довгу роботу.

 

Також дивіться (каталізатор «Ауді») – потрібна деталь, що дає машині марки «Ауді» надійну діяльність.

 

Існує (каталізатор Mazda), який є важливою деталю та забезпечує машині марки «Мазда» високу ефективність.

 

Читайте (каталізатор Ford) цікаву інформацію про деталь, що дає машині марки «Форд» високу працездатність.

 

Паралельно з цим компанія розробила двигун «Motor-4», який у 30-ті роки ХХ століття поставлявся для потреб авіації Радянського Союзу. Переважна більшість авіарекордів, встановлених СРСР, була виконана на літаках, обладнаних двигунами BMW.

 

1928 рік ознаменувався для BMW придбанням автозаводів, розташованих у місті Айзенах (земля Тюрингія): саме тут було розпочато виробництво першого авто компанії — малолітражки Dixi, якій згодом судилося стати найпопулярнішим автомобілем у Європі аж до початку Другої Світової війни. Разом з цим компанія не забувала і про виробництво мотоциклів: так, на моделі R12 було встановлено світовий рекорд швидкості, який тримався протягом 14 років – 279,5 км/г.

 

1933 рік – початок випуску знаменитої моделі 303, що була першим автомобілем BMW з 6-циліндровим двигуном. Через 3 роки світ побачила модель 328, яка стала втіленням концепції компанії, що діє і по нинішній час: «Автомобіль – для водія». До речі, це авто було незмінним переможцем різноманітних гоночних змагань.

 

З початком Другої Світової війни BMW знову почала випускати авіаційні двигуни. У 1944 році компанія першою у світі випустила реактивний двигун BMW-109-003. По закінченню воєнних дій 4 завода компанії були практично повністю зруйновані і демонтовані англійськими і радянськими окупаційними військами. Було введено заборону терміном на 3 роки на будь-яке виробництво. Компанія опинилася на межі свого зникнення. Перший післявоєнний мотоцикл R24 було створено практично у кустарних умовах. У 1951 році світ побачило перше повоєнне авто – 501, яке не користувалося популярністю.

 

У середині 50-х років були випущені мотомодели R50 і R51, а також дивна малолітражка «Ісетта», що по суті була своєрідним 3-колісним гібридом автомобіля та мотоцикла. Незважаючи на це, у післявоєнній злиденній Німеччині це творіння BMW користувалося величезним попитом. На початку 60-х років компанія BMW випустила якісно нову модель спортивно-компактного авто BMW-1500, яка своєю появою поклала початок нової віхи в історії розвитку компанії.

 

Останні 30 років історії BMW – це 30 років різних перемог компанії: за цей період було відкрито безліч нових заводів, світ побачив першу в світі серійну турбомодель «2002-Турбо». Компанією BMW була створена перша в світі антиблокувальна гальмівна система, якою у даний час оснащують свої авто абсолютно всі автовиробники світу. Конструкторами BMW було розроблено перше в світі електронне управління двигуном авто.

 

У 1983 році пілот «Формули-1» Нельсон Піке на гоночному боліді Brabham BMW стає переможцем цих престижних гоночних змагань. Була зведена нова штаб-квартира BMW у Мюнхені, а у місті Aschheim – перший контрольно-випробувальний полігон для нових моделей авто компанії. Спеціально для проектування нових моделей авто було побудовано Науково-дослідний центр. Примітно, що у 1970-ті роки були випущені перші машини знаменитих серій BMW — мова йде про моделі 3-ї, 5-ї, 6-ї і 7-ї серії.

 

Не забувала компанія і про виробництво мотоциклів. Так, у 1969 році їхнє виробництво було повністю перенесено до Берліна: тут було дано старт випуску мотоциклів-«опозитів». 1976 рік – на мотоцикли моделі R100 RS вперше в історії почали виробляти установку повнорозмірного обтічника. У 1983 році було дано старт серійного виробництва однієї з найпопулярніших моделей мотоциклів BMW – мова йде про K100, оснащений 4-циліндровим двигуном з уприскуванням палива і рідинним охолодженням. У 1985 році до 100-річчя випуску 1-го в історії людства мотоцикла на заводі BMW у Берліні вцілому було випущено понад 37 тисяч мотоциклів різних моделей! Через 2 роки (у 1989 році) була випущена знаменита модель K1.

 

Після об’єднання ФРН і НДР у єдиній Німеччині концерн BMW створив фірму BMW Rolls-Royce GmbH, та можна так сказати, повернувся до своїх історичних витоків, а саме – відновив виробництво авіадвигунів. Результати не змусили довго чекати на себе: у 1991 році світу був представлений двигун BR-700, що заслужив схвальні оцінки. На початку 90-х років компанія BMW починає серійний випуск спортивних компакт-карів 3-го покоління 3-ї серії (3 Series), а також купе 8-ої серії (8 Series).

 

Новим етапом в історії розвитку компанії BMW стало придбання за 2,3 млрд. німецьких марок у 1994 році британської промислової групи Rover Group («Ровер Груп»), що здійснювала випуск авто таких марок, як Land Rover, MG і Rover. Таким чином, список автомобілів концерну поповнився відсутніми позашляховиками і машинами сверхмалого класу. Через 4 роки була придбана компанія Rolls-Royce.

 

Починаючи з 1995 року, абсолютно всі автомобілі компанії BMW стали оснащуватися надувною подушкою безпеки для переднього пасажира, а також якісно новою системою блокування двигуна у разі спроби викрадення транспортного засобу. У березні 1995 року було дано старт серійному виробництву універсалів Touring 3-Series (Турінг 3 серія).

 

У даний час автомобільний гігант BMW – це 5 заводів на території Німеччини і ще 22 дочірніх підприємства, територіально розташованих у різних країнах земної кулі. До речі, в процесі виробництва авто не використовуються роботи – у цьому BMW відрізняється від інших компаній. Вся збірка здійснюється ручним способом. Лише на виході готова продукція проходить комп’ютерну діагностику основних параметрів авто.

Автомобілі компанії BMW – це символ високої якості, неперевершеного рівня комфорту і безпеки пересування.Історія BMW – це яскраве свідчення того, як компанія, будучи тричі на межі банкрутства, незмінно піднімалася до вершин світової автомобільної промисловості.