Статьи и новости

Каталізатор для автомобілів KIA (Кіа) Kia Ceed (Сіід), Cerato (Черато), Magentis (Маджентіс)

Каталізатор для автомобілів KIA (Кіа) Kia Ceed (Сіід), Cerato (Черато), Magentis (Маджентіс)

Неперевершена якість автомобілів південнокорейської компанії-виробника KIA не викликає жодних сумнівів: ці авто ідеально підходять для часто суворих умов вітчизняних українських доріг, покриття яких ще в багатьох місцях занадто далеке від того, щоб бути ідеальним.

Як би там не було, спеціально до уваги щасливих володарів південнокорейських автомобілів Kia компанія «Каталізатор Сервіс» пропонує численні каталізатори, які ідеальним чином будуть відповідати всім запитам і вимогам, що висуваються до них власниками авто. У разі виникнення потреби купити каталізатор для Kia, ви завжди можете знайти у нас в наявності наступний товарний асортимент:

 

— каталізатори для Kia Cadenza (Кіа Каденза);

 

— каталізатори для Kia Carens (Кіа Каренс);

 

— каталізатори для Kia Carnival (Кіа Карнівал);

 

— каталізатори для Kia Ceed (Кіа Сід), у тому числі каталізатори для Kia Ceed SW (Кіа Сід СВ), Kia Pro Ceed (Кіа Про Сід)

 

— каталізатори для Kia Cerato (Кіа Черато), у тому числі каталізатори для Kia Cerato Koup (Кіа Черато Коуп), Kia Cerato Hatchback (Кіа Черато Хетчбек);

 

— каталізатори для Kia Magentis (Киа Маджентіс);

 

— каталізатори для Kia Mohave (Кіа Мохаве);

 

— каталізатори для Kia Opirus (Кіа Опірус);

 

— каталізатори для Kia Optima (Кіа Оптима);

 

— каталізатори для Kia Picanto (Кіа Піканто);

 

— каталізатори для Kia Rio (Кіа Ріо), у тому числі каталізатори для Kia Rio Hatchback (Кіа Рio Хетчбек), Kia Rio Sedan (Кіа Рio Седан);

 

— каталізатори для Kia Sorento (Кіа Соренто);

 

— каталізатори для Kia Soul (Кіа Соул);

 

— каталізатори для Kia Sportage (Кіа Спортэйдж);

 

— каталізатори для Kia Venga (Кіа Венга).

 

Датою народження всесвітньо відомої компанії KIA вважається 15 травня 1944 року – саме в цей день була створена ця компанія під відомим і по нинішній день ім’ям. Її попередником була компанія «KyungSung Precision Industry», що спеціалізувалася на виробництві велосипедів і окремих їхніх частин. Сама назва KIA складається з 2-х складів, кожен з яких несе в собі прихований сенс: так KI – це «вихід у світ», A – Азія. Таким чином, KIA – це вихід на весь світ з Азії.

 

1946 рік – компанія KIA починає випускати модель свого велосипеда Samcholli-Ho. До речі кажучи, на початку 50-х років Південна Корея була однією з найбідніших країн Азії, і виробництво власного велосипеда було грандіозним проривом. 1955 рік – відкрито новий завод з виробництва велосипедів у місті Шайхунг. 1957 рік – старт випуску моторолерів KIA. Незабаром було освоєно також виробництво мотоколясок, мотоциклів і 3-колісних вантажівок. 1961 рік – старт серійного виробництва моделі мотоцикла З-100, який став першим моторним транспортним засобом у Південній Кореї. 1965 рік – початок експорту велосипедів на ринок США. 1961 рік – старт серійного випуску вантажівок Boxer і Titan. Виробництво вантажівок тривало до 1973 року, а вантажівок на 3-х колесах – до 1981 року.

 

1960 рік – корейська компанія зосереджує свої зусилля і ресурси на автомобілебудуванні. 1971 рік – компанія реорганізовується в потужну структуру під назвою Kia Corporation. 1974 рік – отримується ліцензія у японської «Мазди»: в місті Сохари починає випускатися перший вітчизняний легковик Brisa, який також йшов на експорт. Через деякий час починають виробляти мікроавтобуси і автобуси. Починаючи з 1979 року, компанія KIA випускає авто, оснащені дизельними двигунами.

 

Початок 80-х років ознаменувався для компанії Kia реорганізацією виробничого і управлінського процесів. Було дано старт виробництву цілого ряду новинок. 1983 рік – старт виробництва нової вантажівки Ceres. 1987 рік – початок серійного виробництва бюджетної моделі Pride, сконструйованої на основі японського авто Mazda 121.

 

1988 рік – компанія Kia з розмахом святкує виробництво свого 1-мільйонного автомобіля і бере курс на випуск комерційного транспорту: мікроавтобуси. На початку 90-х років компанія Kia починає освоювати ринок Європи. 1990 рік – компанія перейменовується в Kia Motors Corporation. У середині 90-х років були відкриті нові заводи корпорації на території США, Південної Кореї і Японії. Великим попитом користуються новинки Kia Clarus і Kia Sephia (седан і хетчбек).

 

1996 рік – компанія випускає свій перший позашляховик Kia Sportage, який є спільним дітищем з німецькою компанією Karmann. Всього ж в цілому було витрачено порядком 10 років на розробку цього авто.

 

1997 рік – старт виробництва 2-місцевого родстера KMS-II. 1998 рік – в результаті фінансової кризи компанія Kia була придбана своїм прямим конкурентом Hyundai.

 

Початок 2000-х років ознаменувався пильною увагою компанії до національних ринків європейських країн: сюди почали поставлятися малолітражки Avella і Pride, малий середній клас Sephia II (Shuma), седан і універсал середнього класу Clarus II (Credos), джип Kia Sportage, кари-мінівени Carnival і Carens, місткий універсал Joice, спорт-родстер Elan, а також новинка модельного ряду Kia Spectra.

 

2002 рік – з’явилися нові моделі авто: Optima, Regal і Sorento. Був відзначений випуск 10-мільйонного автомобіля. 2003 рік – старт випуску таких нових моделей, як Cerato, Opirus. 2004 рік – світ побачили оновлені модифікації Cerato, Picanto та Sportage. Було розпочато будівництво заводу в Словаччині.

 

2005 рік – були випущені 5-мільйонні примірники моделей Carnival і Rio.

 

2006 рік – стрімке зростання обсягів виробництва і реалізації власних автомобілів. 2007 рік – Англійський інститут управління транспорту визнав південнокорейську компанію найбільшою з виробництва у світі. В цьому ж році було дано старт випуску моделі Ceed.

 

На сьогоднішній день південнокорейська корпорація належить до числа компаній-виробників авто, що найбільш динамічно розвиваються. Заводи компаній територіально розташовані у 8 країнах світу, вони щорічно виробляють майже 1,5 мільйона автомобілів і автобусів різної місткості. Дилерська і дистриб’юторська мережа компанії Kia охоплює 165 країн земної кулі. Штат компанії складається з 33 тисяч чоловік.

 

Компанія Kia є активним спонсором австралійського Відкритого чемпіонату з тенісу і світового Кубка Девіса. У період з 2007 по 2014 рр. Kia – офіційний автопартнер футбольних міжнародних організацій FIFA і UEFA.