Статьи и новости

Гофри і резонатори

Гофри і резонатори

Порівняно з іншими складовими вихлопної системи автомобіля гофра набагато частіше виходить з ладу. Як правило, переважна більшість таких випадків є наслідком механічних пошкоджень (наприклад, це може бути наїзд на перешкоду та інше), проте мають місце й інші випадки. Так, цілком можливі ситуації, коли каталізатор дає збій, і розпечені вихлопні гази, які йдуть під високим тиском, просто пропалюють стінки гофри — в цьому випадку ви можете почути різкий шум, а лише через кілька секунд досить неприємний запах відпрацьованих газів буде вельми відчутний всередині салону Вашого автомобіля. Якщо Ви зіткнулися з проблемою подібного роду — сміливо звертайтеся до нас! Ми здійснимо всі необхідні роботи, пов’язані з тестуванням вихлопної системи вашого авто і заміною гофри в найкоротші терміни і за досить доступними демократичними цінами!

 

Функції, які виконують гофри:

 

— еластичне з’єднання частин вихлопної системи працюючого автомобіля;

— істотне зменшення рівня вібрації, яка виникає в процесі роботи двигуна автомобіля;

— зменшення коливань (у разі старту з місця).

 

Цілісність гофри прямо впливає на захист від перегріву глушника і запобігання попадання відпрацьованих вихлопних газів всередину салону машини. Природно, що від того, наскільки ефективно функціонує гофра, прямо залежить рівень якості роботи, що здійснюється вихлопною системою Вашого автомобіля, а також ступінь комфорту під час їзди.

 

Заміна гофри: наш спеціалізований автотехцентр володіє всім необхідним обладнанням, без якого просто неможливо якісне виконання даної процедури. Крім усього іншого, фахівці нашого техцентру здійснюють повну діагностику стану вихлопної системи Вашого автомобіля до безпосереднього початку ремонту тієї чи іншої її складової.

 

До уваги наших потенційних клієнтів! У зв’язку з відкриттям ціна на гофри і резонатор, а також вартість робіт, безпосередньо пов’язаних з ремонтом і установкою, істотно ЗНИЖЕНІ.

 

У даний час вартість гофри разом з роботою з встановлення починається від 280 грн. (вартість прямо залежить від ступеня складності майбутньої роботи).

 

Ціна на резонатор з урахуванням роботи:

 

— Резонатор Chevrolet Aveo класика – від 400 грн.;

— Резонатор Dewoo Lanos – від 400 грн.;

— Резонатор на іномарки – від 400 грн.

 

На всі надані нашим автотехцентром роботи ми надаємо гарантію якості!

 

Резонатор розташований в середній частині глушника. Функціонально призначений для виконання і первинної обробки вихлопних газів і попереднього поглинання створюваного шумового ефекту. Резонатор направляє утворений потік вихлопних газів в задній глушник, тим самим сприяючи зменшенню рівня тиску газів. Підвищений шум – це найбільш характерна ознака виходу з ладу резонатора Вашого автомобіля. Слід зазначити, що в окремо взятих випадках крім заміни резонатора також можливе здійснення його ремонту.

 

Фахівці нашого спеціалізованого автотехцентру володіють достатнім досвідом, знаннями і навичками здійснення процедури під назвою ремонт резонатора. Весь комплекс необхідних робіт буде здійснено в максимально стислі терміни, за досить доступними цінами і з незмінним збереженням високої якості, в чому Ви можете переконатися особисто, звернувшись до нас за кваліфікованою допомогою.