Статьи и новости

На сайті «Автоексперт» про нашу СТО вийшла стаття!

На сайті «Автоексперт» про нашу СТО вийшла стаття!

СТО «Каталізатор Сервіс» працює з 2008 року, спеціалізується на обслуговуванні вихлопних систем легкових, позашляхових автомобілів та мікроавтобусів всіх марок незалежно від року випуску. Головний напрям станції — ремонт і заміна каталізаторів (нейтралізаторів вихлопних газів), а також заміна, ремонт, виготовлення та тюнінг вихлопних систем.

 

На сайті «Автоексперт» про нашу СТО вийшла стаття !

 

Каталізатор Сервіс

 

Прочитано: 95 Дата: 30-10-2014, 16:17 Друкувати

СТО «Каталізатор Сервіс»

м. Київ, вул. Жилянська, 99

тел.: (044) 228-66-86, (097) 125-3-125

info@katalizator.in.ua

www.katalizator.in.ua

 

Графік роботи:

понеділок – п’ятниця: 9:00-18:00

субота: 9:00-15:00

неділя – вихідний

 

Олександр Віталійович Зайнчуковський, керівник СТО «Каталізатор Сервіс»: «В автосервісі я вже 12 років, спочатку працював учнем на одній СТО, потім став її директором, а згодом знайшов однодумців, з якими ми відкрили власну СТО у вигляді невеликого гаража. Пізніше ми купили ще один гараж поруч, об’єднали його з першим, підняли дах, щоб могли заїжджати мікроавтобуси, зробили ремонт і відкрили навпроти офіс».

 

На автосервісі працюють 10 кваліфікованих фахівців, які відповідають за контроль якості, а керівник перевіряє і повертає відремонтований автомобіль клієнту.

Олександр Зайнчуковський: «У майбутньому ми будемо проводити навчальні семінари для СТО з нашою спеціалізацією, а точніше для тих майстрів, яким не вистачає досвіду роботи з вихлопними системами. В цьому напрямку я працюю вже давно, тому можу розповісти людям, як виконувати ремонт правильно. Скажімо так, це досить вузька спеціалізація, де щось нове з’являється тільки в зовсім нових моделях автомобілів, так що відразу інформацію знайти досить важко, і все доводиться вивчати в роботі. Тому я думаю, що поділитися набутими знаннями з людьми зайвим не буде».

На станції відкриті три пости, де одночасно можуть обслуговуватися три автомобіля. Ремонт автомобіля в середньому триває півтори години, так що цей час клієнт може провести в кімнаті відпочинку з диваном і телевізором.

 

У даний момент закінчується будівництво другої СТО (чотирирівневий бокс з трьома постами), розташованої неподалік, крім того, в планах керівництва є будівництво третьої СТО «Каталізатор Сервіс» на лівому березі Києва, а також відкриття станцій у Харкові та Львові.

 

На складі СТО «Каталізатор Сервіс» є в наявності всі необхідні запчастини і витратні матеріали для ремонту та обслуговування автомобілів. Варто відзначити також, що станція має власний склад не тільки в Києві, але і у Львові, і є постачальником деталей також для інших СТО.

 

На виконані роботи та придбані запчастини автосервіс надає 12 місяців гарантії, а на каталізатори — 100 тисяч кілометрів пробігу. Що ж стосується цінової політики, вартість послуг на СТО «Каталізатор Сервіс» — середня по місту Києву.

 

Олександр Зайнчуковский: «Ми чесно дотримуємося гарантії і, якщо щось сталося з нашої вини, все міняємо без відмовок. Ще одна наша перевага — у нас є свої склади запчастин, тому клієнту не потрібно кудись їздити і щось шукати. У нас працює кваліфікований персонал, на відміну від деяких станцій, де автомобіль може обслуговувати майстер з двомісячним досвідом роботи. Крім того, ми проводимо безкоштовну комп’ютерну діагностику, навіть якщо клієнт надалі буде обслуговуватися не в нас. А взагалі часто до нас звертаються з досить непростими завданнями, але ми завжди знаходимо шляхи вирішення».

 

Перелік виконуваних робіт:

  • Ремонт і заміна вихлопної системи
  • Виготовлення і тюнінг вихлопної системи
  • Ремонт та виготовлення каталізаторів
  • Комп’ютерна діагностика
  • Продаж запчастин