Каталізатор Сервіс – більше, ніж просто СТО
23400
20 000+ задоволених Клієнтів!
12
12 місяців гарантії!
34000
Понад 31 000+ відремонтованих авто!
6
6 днів на тиждень безкоштовних консультацій!

 

“Каталізатор Сервіс” – більше, ніж просто СТО!

Вихлопна система кожного сучасного авто оснащена спеціальним обладнанням, яке не тільки фільтрує вихлопні гази, роблячи їх менш шкідливими, а і зменшує шум, що з’являється в процесі вихлопу. Незважаючи на той факт, що ринок автозапчастин практично перенасичений, останнім часом все частіше люди задаються питаннями щодо того, де купити каталізатор в Києві, як замінити або як вибрати каталізатор, як вирізати каталізатор, забитий каталізатор – що робити, і тому подібні запити.

Та й це не дивно, тому що дійсно – купити каталізатор є одним з найбільш відповідальних завдань з усього списку робіт, пов’язаних з ремонтом або звичайним оновленням системи вихлопу. Тому, звернувшись до нас з метою його придбання, Ви зробите правильний вибір, який допоможе провести всю процедуру з мінімальними витратами часу і коштів. При цьому Ви отримаєте високоякісний продукт, який зможе прослужити навіть більше, ніж оригінальний.

О катализатор Сервисе
Сварка аргон
Це можливість зварити метали, які не піддаються з'єднанню традиційними зварювальними способами.
Власний склад
Прямі поставки запчастин гарантують якість комплектуючих і кріпильних матеріалів, які ми використовуємо.
15 років досвіду
Зварювальне. Діагностичне. Компютерне. Вимірювальне. Дозволяє вирішувати завдання будь-якого ступеня складності.
Гарантія на роботи
Ми опираємося на принципи поваги до наших клієнтів, що підтверджується видачею гарантії на всі роботи.

Каталізатор – що це?

Каталізатор – це одна з найважливіших деталей системи вихлопу, яка відповідає за зниження кількості шкідливих речовин, що викидаються в процесі вихлопу. Сама структура каталізатора досить примітивна.

Складається даний пристрій з зовнішньої оболонки, а також внутрішнього середовища, виконаного у вигляді стільників, вкритих спеціальним сплавом. Подібна структура відіграє важливу роль в процесі контакту вихлопних газів з поверхнею, вкритою сплавом. Дана процедура необхідна для окислення чадного газу з метою отримання менш шкідливого вуглекислого газу.Зовнішнє покриття каталізаторів буває двох типів: керамічне і металеве. Як правило, керамічний каталізатор коштує набагато дешевше, що є значним фактом для багатьох автолюбителів. Але знову ж таки, незважаючи на це, кераміка має і один дуже великий недолік – підвищену крихкість. З огляду на цей факт, стає очевидною можливість засмічення керамічним пилом, який буде з’являтися із-за старіння самого пристрою.

Також у нас на СТО Ви можете здійснити ремонт глушників з гарантією 1 рік.

Пристрій з металевим типом покриття безсумнівно обійдеться власнику авто дорожче, зате порадує більш тривалим відрізком часу служби.

Розташовується він в автомобілі, як правило, разом з трубою глушника, або ж відразу за нею. Бувають, звичайно, і винятки, коли, наприклад, він може розташовуватися в межах випускного колектора. Основною проблемою, яка призводить до виходу з ладу каталізатора, вважається зменшення площі, займаної шаром каталітичного покриття, або, іншими словами, перегорання так званого сплаву (покриття). На термін служби пристрою також може явно вплинути якість використовуваного палива. Чим нижча якість використовуваного палива, тим швидше пристрій вийде з ладу.

Фото наших робіт
насадки на выхлопную систему
удаление катализатора в Киеве
выбить катализатор
установка насадок
насадки акрапович
насадки акрапович  установка

Як вирішити проблему?

У разі виходу з ладу даного пристрою вирішити проблему можна двома шляхами. Або заміною пристрою на нове, або ж на стронгер. Заміна даної частини системи – справа, яка потребує наявності особливих навичок і знань. Тому вирішити всі питання із заміною каталізатора завжди з радістю допоможуть фахівці нашої компанії.

Вставка замість каталізатора полум’ягасника допоможе знизити рівень сторонніх шумів, що з’являються в процесі вихлопу газів. При цьому вихлоп буде більш шкідливим, тому що гази, що проходять через полум’ягасник, не очищуються. Одним словом, видалення каталізатора вплине лише на рівень шкідливості газів, що викидаються в атмосферу, а також на рівень шуму.

Відео наших робіт
 
 
 

Установка і заміна даного пристрою – справа, яка потребує більших знань, ніж розташування цього пристрою. І немає різниці був це заздалегідь запланований тюнінг, або ж форс-мажорний вихід з ладу пристрою – найкращим для вирішення даного питання буде звернутися до провідних фахівців, транспортувавши автомобіль на сервіс технічного обслуговування. Ми із задоволенням і легкістю вирішимо для Вас це завдання.

  • Представник Polmostrow
  • Гарантія 1 рік
  • Всі запчастини у наявності
  • Досвідчений персонал
  • Професійне обладнання
  • Тюнінг вихлопної системи
  • 6 сучасних боксів
  • Роботи будь-якої складності

 

Наші СТО знаходяться за адресою:
м. Київ вул. Жилянська 99
м. Київ  вул. Набережно Корчеватська 54